Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Lipiec 2025

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

W tym miesiącu delikatne energie pochodzące ze znaku Raka, czyli Słońce aż do 22. i Jowisz przez cały miesiąc, sugerują, aby każdy zaopiekował się tymi osobami, które są dla niego ważne, aby w pełni wykorzystać swoje pokłady dobra! Tym bardziej, że dobrze dopasowany do tego tła Mars w Pannie sprzyja działaniom prowadzonym przez praktyczny, uczciwy umysł, który nie zawraca sobie głowy fanaberiami, ale umie działać skutecznie i poważnie. Najważniejsze to zastosować właściwą metodę! Znaki ziemi (Byk, Panna i Koziorożec) są stale obserwowane przez te energie. Merkury w Lwie przez cały miesiąc i jeszcze intensywniej 18., chroni znaki ognia i powietrza od nadmiaru gadatliwości lub zbyt dużego sentymentalizmu, który może zakłócić ich osąd (niech będą tego świadomi). Zabawa zajmie honorowe miejsce w tym okresie, podczas gdy znaki ziemi i wody mogą odczuwać lekki niepokój i trudności z wyrażeniem swojego zdania przed innymi.

Od 4-tego Wenus szybuje w Bliźniętach, a następnie przychodzi kolej na Urana, aby pojawić się 7-go, historie miłosne, radosne rozmowy, nowe relacje, to idealne połączenie na sezon letni!

Znaki powietrza i ognia są faworyzowane, inne będą musiały się dostosować, czy nie jest to rodzaj nowej szansy? Duet Saturn i Neptun w Baranie popycha do działania Lwa i Strzelca, aby wierzyli w innowacyjne, kreatywne sny, twórcze i zdolne do zmiany części swojego życia. Warto jednak pamiętać, że z pomocą właściwej metody i struktury należy zakazać zachowań i postaw, które powodują nieodwracalne zmiany! Następnie Słońce pojawia się w Lwie 22-go i dołącza do Merkurego, który 18. zwalnia nieco tempo.

Możliwe, że odbędą się bardzo ważne rozmowy, nieco dłuższe wyjazdy trzeba będzie odłożyć, a nawet odwołać, ale za to więź z bliskimi stanie się silniejsza. W tym miesiącu zapowiada się raczej ciepła i przyjazna atmosfera, ale nie wszystko, co świeci, staje się złotem, jednak z cierpliwością i wnikliwością unikniesz błędów. Zwłaszcza, że Pluton w Wodniku, może powodować różne zawirowania i komplikacje, rozmowa może wymagać więcej wysiłku (szczególnie dotyczy to Lwa i Wodnika), aby osiągnąć zamierzony cel, trzeba będzie zrozumieć, że każdy medal ma dwie strony, cień zawsze towarzyszy światłu, to ważne, aby postępować mądrze, a wszystko będzie znacznie lepsze.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko