Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Czytania Horoskopu na Lipiec 2025 Bazujące na Twoim Znaku Zodiaku

Isabelle Fortes

W tym miesiącu delikatne energie pochodzące ze znaku Raka, czyli Słońce aż do 22. i Jowisz przez cały miesiąc, sugerują, aby każdy zaopiekował się tymi osobami, które są dla niego ważne, aby w pełni wykorzystać swoje pokłady dobra! Tym bardziej, że dobrze dopasowany do tego tła Mars w Pannie sprzyja działaniom prowadzonym przez praktyczny, uczciwy umysł, który nie zawraca sobie głowy fanaberiami, ale umie działać skutecznie i poważnie. Najważniejsze to zastosować właściwą metodę! Znaki ziemi (Byk, Panna i Koziorożec) są stale obserwowane przez te energie. Merkury w Lwie przez cały miesiąc i jeszcze intensywniej 18., chroni znaki ognia i powietrza od nadmiaru gadatliwości lub zbyt dużego sentymentalizmu, który może zakłócić ich osąd (niech będą tego świadomi). Zabawa zajmie honorowe miejsce w tym okresie, podczas gdy znaki ziemi i wody mogą odczuwać lekki niepokój i trudności z wyrażeniem swojego zdania przed innymi.

Od 4-tego Wenus szybuje w Bliźniętach, a następnie przychodzi kolej na Urana, aby pojawić się 7-go, historie miłosne, radosne rozmowy, nowe relacje, to idealne połączenie na sezon letni!

Znaki powietrza i ognia są faworyzowane, inne będą musiały się dostosować, czy nie jest to rodzaj nowej szansy? Duet Saturn i Neptun w Baranie popycha do działania Lwa i Strzelca, aby wierzyli w innowacyjne, kreatywne sny, twórcze i zdolne do zmiany części swojego życia. Warto jednak pamiętać, że z pomocą właściwej metody i struktury należy zakazać zachowań i postaw, które powodują nieodwracalne zmiany! Następnie Słońce pojawia się w Lwie 22-go i dołącza do Merkurego, który 18. zwalnia nieco tempo.

Możliwe, że odbędą się bardzo ważne rozmowy, nieco dłuższe wyjazdy trzeba będzie odłożyć, a nawet odwołać, ale za to więź z bliskimi stanie się silniejsza. W tym miesiącu zapowiada się raczej ciepła i przyjazna atmosfera, ale nie wszystko, co świeci, staje się złotem, jednak z cierpliwością i wnikliwością unikniesz błędów. Zwłaszcza, że Pluton w Wodniku, może powodować różne zawirowania i komplikacje, rozmowa może wymagać więcej wysiłku (szczególnie dotyczy to Lwa i Wodnika), aby osiągnąć zamierzony cel, trzeba będzie zrozumieć, że każdy medal ma dwie strony, cień zawsze towarzyszy światłu, to ważne, aby postępować mądrze, a wszystko będzie znacznie lepsze.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko