Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Lew na Lipiec 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2025

Tego lata możesz mieć konflikt z kilkoma osobami z przeszłości pod wpływem energii Raka, czyli Słońca do 21. i Jowisza przez cały miesiąc. Mars w Pannie zachęca do ukazania bardziej zaborczej i zdecydowanej strony swojej osobowości niż zwykle. Stojąc twarzą do Ciebie, Pluton zaleca zachowanie spokoju w relacjach intymnych lub zawodowych, upór w tych sferach nie jest zalecany, to raczej czas na ważną rozmowę! Słońce 22. pojawia się w Twoim znaku i dołącza do Merkurego, Twoja witalność i ogromny intelekt osiągną szczyt, podobnie jak Twoja pewność siebie. Przy współpracy z Saturnem i Neptunem zmierzasz do konkretnych i trwałych zmian, chcesz osiągnąć to, co już dawno sobie zaplanowałeś. Od 4. miłosć i przyjaźń mogą spowodować nieco zamieszania.

Miłość

Od 4., Wenus zaprasza Cię do połączenia odpowiedniej dawki miłości i przyjaźni, której potrzebują Twoje relacje emocjonalne, będziesz najlepszym przyjacielem swojej drugiej połowy! Twoja zmysłowość powinna osiągnąć niesamowity poziom, Mars zapewni Ci więcej odwagi w kwestiach intymnych.

Nasza rada dla Ciebie

Małe wyzwanie i szczypta adrenaliny powinny urozmaicić ten letni miesiąc. Ciesz się swoją wewnętrzną siłą, ale nie daj się ponieść innym, zwłaszcza jeśli próbują Ci się przeciwstawić.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko