Dzisiaj, Niedziela 23 Luty 2020


Horoskop dla Strzelec na Listopad 2018

Twoje prognozy astralne na Listopad 2018

Cóż za wspaniały dla Ciebie miesiąc! Jesteś pełen energii i entuzjazmu. Pasja nie opuszcza Cię na krok, zwłaszcza w kwestiach dla Ciebie najważniejszych. Nie masz żadnych problemów z dzieleniem się pomysłami z Twoim otoczeniem. Jesteś tak głęboko przekonany o ważności ideałów, które bronisz, że ciężko Ci znosić zdanie innych, jeśli jest w sprzeczności z Twoim. Bądź więc ostrożny, nadmierny pośpiech w próbie przekonania drugiej osoby może ją urazić. Poczuje się ona zaatakowana Twoją energią i zareaguje dość brutalnie. Nie pozwól więc doprowadzić do nieporozumienia. Zastanów się więc nad najlepszą komunikacją i skup się na celu, który chcesz osiągnąć. Nie zapomnij również o odpoczynku, gdyż Twoja energia może doprowadzić Cię do uczestniczenia w ogromnej ilości wydarzeń. Bądź ostrożny, jeśli podróżujesz.

Miłość

Chcesz za wszelką cenę obronić wartości, szukasz więc wsparcia w kręgu przyjaciół. Wśród nich może się okazać, że pewna relacja zacznie rozwijać się w trochę inną stronę...

Nasza rada dla Ciebie

Pamiętaj, aby dobrze zarządzać swoją energią. Pędząc na oślep, możesz zapomnieć o innych i o swoim powiększającym się zmęczeniu. Twoje działanie będzie bardziej wydajne, jeśli odnajdziesz w tym wszystkim harmonię.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko