Dzisiaj, Piątek 18 Czerwiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Listopad 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2019

Czeka Cię miesiąc pełen nowych planów i przyjacielskich relacji. Saturn i Pluton wciąż doprowadzają do nowych, ważnych zmian w Twoim życiu. Uran w gwiazdozbiorze Byka ma na Ciebie pozytywny, spokojny wpływ. Z kolei Mars w gwiazdozbiorze Wagi w kwadraturze do Twojego Słońca skupi się na Twoim życiu zawodowym. Przyspieszy on Twoją karierę, bądź więc dynamiczny, ale nie próbuj niczego na siłę. Poczekaj do 19 listopada, aby rozpocząć pewien ważny projekt. Jesteś w przełomie swojego życia, pewne kwestie powoli się przygotowują. Jowisz w Strzelcu zmniejszy na pewną chwilę Twoją siłę przebicia, poczekaj na swój moment. Neptun w gwiazdozbiorze Ryb zmniejszy Twoje obawy i obdarzy Cię inspiracją. Otwórz się na to, co nowe.

Miłość

Jeśli jesteś z pierwszej dekady, odczujesz zarówno potrzebę stabilizacji, jak i wolności. Dla innych dekad, Mi iłość może być w tym miesiącu trochę przerażająca! Nie trać czasu na osoby, które są zaangażowane w inne relacje. Zawsze dajesz, a nie pożyczasz. Poczekaj do końca miesiąca na spokój w życiu uczuciowym.

Nasza rada dla Ciebie

Dobrze o tym wiesz – pewne zmiany są nieuniknione w Twoim życiu. Spróbuj znaleźć czas na refleksję, a jednocześnie otwórz się na świat i na przyjaźnie. Czasami warto zapomnieć o logice i kierować się uczuciami.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko