Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Baran na Listopad 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2020

W centrum uwagi będzie partner lub wspólnik i fantastyczna energia, drogi Baranie! Twój obszar kontaktów międzyludzkich odczuje wpływ Merkurego w Wadze do 10-go i Wenus do 21-go. Twoja planeta, Mars, cały miesiąc w twoim znaku da ci nadzwyczajną energię! Jednak Słońce w Skorpionie aż do 21-go, tak jak Merkury od 11-go do 30-go zachęca cię do introspekcji bardziej niż do aktywnego działania. Nie postąpuj nierozważnie jak prawdziwy Baran, ale najpierw pomyśl. Ostatni tydzień, od 22-go do 30-go, pod wpływem Słońca w Strzelcu, będzie idealny czasem do działania! Uran kontynuuje reformę finansów, zwłaszcza związanych z pracą, w pierwszej dekadzie. Potężne siły planetarne dają ci bodziec do zmian, mających wpływ na twoją towarzysko-zawodową sferę, w ostatnich dwóch dekadach.

Miłość

Aż do 21-go, twój sektor emocjonalny jest faworyzowany przez Wenus w Wadze naprzeciw twojego znaku i Marsa w twojej konstelacji. Namiętny wpływ planet wywołuje chęć bycia w związku. Aż do 10-go, Merkury ułatwia kontakty, dyplomację i równowagę między tobą a innymi. Od 11-go nie jest tak dobrze, komunikacja staje się trudniejsza. Bądź sobą i w zgodzie z emocjonalnymi oczekiwaniami.

Nasza rada dla Ciebie

Bez wątpienia świat wokół ciebie będzie szary, ale Ty tego nie dostrzeżesz, bo bije od ciebie wewnęgtrzna energia! Oczywiście, ten miesiąc zaprasza cię do działania, ale planety w Skorpionie obdarowują cię cierpliwością, taktyką i refleksją. Nie spiesz się.

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko