Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2020 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2020

W centrum uwagi będą sprawy zawodowe i emocje, drogi Bliźniaku! Słońce w Skorpionie rzuca światło na sferę pracy i codzienną rutynę do 21-go. Od 11-go do 30-go, Merkury, twoja planeta, dołączy do tej dziedziny życia i ułatwi komunikację. Merkury do 10-go i Wenus do 21-go, w Wadze, stawiają na pierwszym miejscu twojego ukochanego i twoje dzieci, jeśli jesteś rodzicem. Piękna energia Marsa w Baranie pomaga w realizacji planów i ożywia twój krąg towarzyski. Twój los społeczno-zawodowy będzie zależał od Neptuna. Pozostań realistą w pierwszej dekadzie. Potężne siły niebiańskie na zawsze zmienią twój stosunek do pieniędzy i tajemnicy życia w ostatnich dwóch dekadach. Od 22-go, Słońce w Strzelcu, przed twoim znakiem, rozgrzewa twój związek, życie intymne. Uran przygotowuje cię do poważnych zmian, na razie tylko w pierwszej dekadzie!

Miłość

Wpływ Marsa, znajdującego się w pięknym aspekcie do twojego znaku, wywoła silne pożądanie i rozbudzi ducha zwycięzcy! Wenus wspiera twoje sentymentalne życie aż do 21-go, harmonijnie wpływając na twój sektor związany z miłością! Innymi słowy, ten miesiąc przyniesie emocjonalną satysfakcję. Zważaj na słowa od 11-go, unikaj niepotrzebnej słownej prowokacji.

Nasza rada dla Ciebie

Jesień otwiera ramiona pełne dobroci prawie na cały znak. W pierwszej dekadzie uważaj na nieoczekiwane sytuacje zewnętrzne, które mogą przynieść destabilizację: bądź elastyczny i dostosuj się po prostu. W pozostałych dekadach będzie spokojnie. Ciesz się!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko