Dzisiaj, Poniedziałek 05 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Panna na Listopad 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2020

Potężny duch i finanse są w centrum uwagi, droga Panno! Gromada planet w Skorpionie, Słońce do 21-go i Merkury od 11-go do 30-go, zwiększą twoje zdolności intelektualne, tak drogie twojemu temperamentowi! Aż do 10-go twoje myśli skupiają się na konkretach: Merkury i Wenus w Wadze pozwolą na wzrost twojego dochodu, rosnące zainteresowanie twoimi sprawami finansowymi. Mars w Baranie budzi twoje instynkty cielesne, rodzi pytania egzystencjalne. W pierwszej dekadzie Uran obudzi w tobie nagłe pragnienie odnowienia! Kwestie miłości i kreatywności będą w rozsypce przez ostatnie dwie dekady. Neptun wnosi swoją wiarę i artystyczną wizję do relacji intymnych w drugiej dekadzie. Od 22-go do 30-go rozgrzej lub podgrzej relacje domowe i rodzinne! A jeśli zaszczepiłeś radość życia w swojej rodzinie?

Miłość

Twoje uczucia miłosne są bardzo praktyczne w tym miesiącu. Wenus w Wadze aż do 21-go powoduje zwiększenie zainteresowania sprawami materialnymi, co w konsekwencji może nieco odciągnąć Cię od spraw uczuciowych. Z drugiej strony, Wenus w Skorpionie wyzwala w tobie potężne pragnienie! Silne, nawet namiętne uczucia mogą cię zaskoczyć, tym bardziej, że twój charakter podchodzi do tych spraw z rezerwą!

Nasza rada dla Ciebie

Aktywny miesiąc w twojej głowie, jak również w twoim sercu! Tylko od ciebie zależy, czy znajdziesz idealną równowagę! Początek jesieni to często zwiększenie zdolności analitycznych i choć światło przygasa, to nie twoja intelektualna czujność!

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko