Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2020 dla Strzelec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2020

Introspekcja i piękna, twórcza energia, drogi Strzelcu! Aż do 21-go, Słońce w Strzelcu oddziaływuje na twoje życie wewnętrzne. Od 11-go do 30-go twoje myśli też są tam skierowane. Aż do 21-go będziesz odczuwał więź z ojczyzną lub światem! Po 22-im pasja będzie rządzić emocjami. Wspaniała energia twórcza towarzyszy Ci przez cały miesiąc. Sprawy twoich przyjaciół i twoje plany nabiorą wiatru w żagle aż do 10-go. W ostatnich dwóch dekadach podreperujesz swój budżet, natomiast druga dekada to czas pewnych niejasności w rodzinie. Może pojawić się chęć zmiany pracy w pierwszej dekadzie, chyba że nagłe zdarzenie to urzeczywistni. Od 22-go do 30-go, Słońce dotrze do twojej konstelacji, wywołując w tobie naturalny ogień!

Miłość

W tym miesiącu pojawi się impuls przyjaznej miłości! Otaczają cię znajomi aż do 21-go. Łatwy i lekki kontakt z nimi wzmacnia pozytywne uczucia aż do 10-go. Mars w Baranie, w pięknym aspekcie twojego znaku, zapowiada zintensyfikowanie twoich potrzeb cielesnych i pomysłowości. Od 22-go Wenus podkreśli tę żywą uczuciowość, pasja cię pochłonie!

Nasza rada dla Ciebie

Trochę wewnętrznych przemyśleń nigdy nikogo nie zabiło, nawet ciebie! Zrób to i pomyśl o tym, co cię może czekać, włącznie z silniejszą aktywnością. Krótko mówiąc, to wystarczy, by poczuć przyjemność!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko