Dzisiaj, Niedziela 20 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Rak na Listopad 2021

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 20/09/2020

Twoje prognozy astralne na Listopad 2021

Na początku miesiąca niektóre konflikty mogą pojawić się znikąd. Zmniejsz tempo i opanuj swoje emocje, a wszystko będzie dobrze. Jeśli sytuacja się nie zmieni, nie denerwuj się. Zamiast tego uspokój umysł i odejdź, aby odpocząć w spokoju. Odłącz się od codziennej rutyny, choćby na kilka godzin. Dopiero od trzeciego tygodnia spokój wraca. W tym momencie jesteś gotowy na nowe przygody, pozwalasz sobie na zwolnienie tempa, planety otwierają ci drogę, możliwości są na wyciągnięcie ręki. W końcu wydostajesz się ze swojej skorupy, wyrażasz siebie i swoje uczucia. Twój umysł jest wolny od wszelkich ograniczeń. Jesteś wolny.

Miłość

Masz prawo być w złym nastroju, chyba, że trwa to zbyt długo. Ryzykujesz nastawienie ludzi przeciwko sobie. Staraj się, ponieważ twoje zachowanie sprawia, że energia ucieka od ciebie. Jeśli czujesz się winny z powodu konkretnej sytuacji, odzyskasz pewność siebie. Bliscy cię kochają, pokazują ci to każdego dnia, otwórz oczy.

Nasza rada dla Ciebie

Improwizuj, nie próbuj kontrolować wszystkiego. Okazuj swoje uczucia, żyj bez konieczności udawania. Odważ się być po prostu sobą. Nie dąsaj się. Uśmiechaj się do ludzi.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko