Dzisiaj, Poniedziałek 05 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Listopad 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2022

Listopad to twój miesiąc, drogi Skorpionie, rzeczywiście, pod pozytywnym wzrokiem planet twoja ewolucja jest niezwykła, kto by pomyślał? Jesteś namiętny i tajemniczy; jeśli niełatwo ujawnisz swoje emocje, to tylko po to, by chornić innych. Na początku miesiąca odchodzisz od nie demonstracyjnego podejścia do jowialnego i euforycznego nastawienia. Obnażasz swoje uczucia; wyrażasz swoje pragnienia i swoje projekty. Jest to bez wątpienia miesiąc odnowienia. Wreszcie pozwalasz sobie kochać i odsłaniać każdego dnia trochę więcej. Od 13 listopada twoja działalność zawodowa nabiera rozpędu, stowarzyszenie, partnerstwo wydaje się możliwe. Nawet jeśli równowaga społeczno-zawodowa nie została jeszcze osiągnięta, jesteś na dobrej drodze. Zmiana aktywności jest możliwa; będziesz musiał pomyśleć dwa razy.

Miłość

Twoja otwartość pozwala uwolnić się emocjonalnie. Wystarczy, że znajdziesz właściwą osobę i za chwilę twoje serce zacznie bić. Listopad przynosi miłosne satysfakcje, ale także wszelkiego rodzaju odpowiedzi. Pozwalając się kierować swoim instynktem, zyskujesz pewność siebie. Pracujesz nad rozpowszechnianiem dobrego nastroju.

Nasza rada dla Ciebie

Nie rozluźniaj wysiłków, przebyłeś długą drogę, aby się tam dostać, żyć chwilą, ujawnić się w najlepszym świetle. Pozwól ludziom, których cenisz, odkryć swoją prawdziwą osobowość; odważ się ujawnić swoją wrażliwość.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko