Dzisiaj, Piątek 02 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Byk na Listopad 2023

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 02/10/2020

Twoje prognozy astralne na Listopad 2023

5. kończy się wpływ Saturna. Najpoważniejsze problemy znikają. Przebieg wydarzeń zaczyna pozytwnie wpływać na twoje życie. To, co cię uspokaja jest bardzo blisko. Twoje projekty zaczynają zmierzać w dobrym kierunku. 10. jesteś bardziej skłonny do dyskusji dzięki odejściu Merkurego ze Skorpiona. Niestety, Mars i Słońce pozostają w tym znaku do 22. W tym stanie umysłu, sprzyjającym wszelkiego rodzaju konfliktom, uważaj na swoje reakcje! Przed podjęciem decyzji, poświęć trochę czasu na przemyślenia! W tym miesiącu powodzenie twoich projektów zależy od tego, jak przedstawisz innym swoje racje.

Miłość

Chociaż Mars cię denerwuje, Wenus w Pannie czuwa nad sytuacją do 8. To, co piękne, ma na ciebie mniejszy wpływ. Możesz jednak czerpać z tego inspirację tak, aby twoje uczucia pozostały w harmonii. W tym miesiącu bądź bardziej zaangażowany w rozmowy z bliskimi osobami.

Nasza rada dla Ciebie

Jesteś absolutnie czarującą osobą. Niestety, twoje małe wady psują atmosferę. W tym miesiącu pozostań spokojny, nawet jeśli wymaga to wysiłku. Nie będziesz żałować.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko