Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Byk na Listopad 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2023

5. kończy się wpływ Saturna. Najpoważniejsze problemy znikają. Przebieg wydarzeń zaczyna pozytwnie wpływać na twoje życie. To, co cię uspokaja jest bardzo blisko. Twoje projekty zaczynają zmierzać w dobrym kierunku. 10. jesteś bardziej skłonny do dyskusji dzięki odejściu Merkurego ze Skorpiona. Niestety, Mars i Słońce pozostają w tym znaku do 22. W tym stanie umysłu, sprzyjającym wszelkiego rodzaju konfliktom, uważaj na swoje reakcje! Przed podjęciem decyzji, poświęć trochę czasu na przemyślenia! W tym miesiącu powodzenie twoich projektów zależy od tego, jak przedstawisz innym swoje racje.

Miłość

Chociaż Mars cię denerwuje, Wenus w Pannie czuwa nad sytuacją do 8. To, co piękne, ma na ciebie mniejszy wpływ. Możesz jednak czerpać z tego inspirację tak, aby twoje uczucia pozostały w harmonii. W tym miesiącu bądź bardziej zaangażowany w rozmowy z bliskimi osobami.

Nasza rada dla Ciebie

Jesteś absolutnie czarującą osobą. Niestety, twoje małe wady psują atmosferę. W tym miesiącu pozostań spokojny, nawet jeśli wymaga to wysiłku. Nie będziesz żałować.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko