Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2023 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2023

Wspierają cię energie planetarne, które promują i zachęcają do dalszego rozwoju. Czujesz się chroniony przez coś nieokreślonego i niezwykłego. Nagle zbliżasz się do celu w sposób, który jest dla ciebie oczywisty. Przy wsparciu Marsa w Skorpionie do 24. jesteś zdeterminowany, aby zmienić bieg wydarzeń. W tym szczególnie obiecującym okresie może pojawić się cień. Wciela się w niego Wenus, która osiedla się w Wadze od 9 do 30. Jej energie zwiastują napięcia, które będziesz musiał złagodzić. W tym miesiącu twój rozwój jest zauważalny. Aby wszystko zmierzało w dobrą stronę. poświęć trochę czasu, aby wyjaśnić innym swoje zamiary. Dlaczego? Ponieważ ludzie po prostu boją się zmian.

Miłość

Do 8. wszystko jest w porządku. Potem powracają komplikacje związane z Wenus w Wadze. Twój współmałżonek lub partner nie ma cierpliwości i właśnie w tym tkwi problem. Aby uniknąć krytyki, uspokój się. To może wydawać się trywialne, ale uchroni cię przed konfliktami.

Nasza rada dla Ciebie

Chociaż nie leży to w twojej naturze, bądź otwarty wobec innych. Nie zmieni to twojego życia, ale pozwoli ci zaoszczędzić wielu niepotrzebnych kłopotów.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko