Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Listopad 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2023

Dzięki planetom obecnym w Pannie udaje ci się być obiektywnym. Niestety, Wenus znika 8. i zostawia cię samego z Marsem, Merkurym i Słońcem w Skorpionie. Siła łącząca Jowisza z Uranem sugeruje, że wszystko będzie skomplikowane. Twoje działanie będzie pozbawione zdrowego rozsądku. Twój autorytet zamieni się w autorytaryzm. Chyba, że masz w sobie mądrość, by połączyć się z Saturnem w Rybach. Wtedy będzie inaczej. Nie spiesz się z przemyśleniami. Będziesz działać bardzo wydajnie i efektywnie. Twoje wrodzone zdolności ujawnią swój pełny potencjał. W tym miesiącu rozwój sytuacji uzależniony jest od twojej wewnętrznej mądrości, ponieważ to jest twój najlepszy przewodnik.

Miłość

Aż do 8 twoje uczucia są odwzajemnione dzięki Wenus w Pannie. Jej odejście pozostawia cię z wewnętrznymi rozterkami, które zmuszają cię do wycofania się. Możesz tego jednak uniknąć. W jaki sposób? Pamiętając o dobrych wspomnieniach, które pozostawiłeś wraz z dawną miłością.

Nasza rada dla Ciebie

Twój sukces w miłości i biznesie zależy od twojej mądrości. Oprzyj się wpływom zewnętrznym i nieco zwolnij. Wtedy uda ci się dokonać najlepszego wyboru...

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko