Dzisiaj, Piątek 02 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Waga na Listopad 2023

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 02/10/2020

Twoje prognozy astralne na Listopad 2023

Zaczynasz miesiąc od wrażenia, że nic nie jest proste. Pamietaj, że to nie potrwa długo! Od 9. pojawienie się Wenus w twoim znaku ożywi cię. Z kolei Merkury, Słońce i Mars w Strzelcu powoli pobudzają twój entuzjazm i chęć kontynuowania działalności. Twój urok czyni cuda, jesteś pełen niezwykłej pewności siebie. Dlatego też szczególnie pozytywnie podchodzisz do innych ludzi! Dzięki temu, szczęście nieraz się do ciebie uśmiechnie, również w nieoczekiwanych okolicznościach. Nie daj się zdominować negatywnym emocjom, które mogą pojawić się na początku miesiąca w twoim otoczeniu!

Miłość

Do 8 wciąż dużo się dzieje. Na szczęście, dzięki Wenus w Wadze cienie przeszłości znikają. W tym miesiącu szukasz łatwego i przyjemnego związku, który nie wywiera na ciebie presji. Uważaj, marzenia się spełniają.

Nasza rada dla Ciebie

Z czasem wszystko wraca do normy. Znajdujesz swoje miejsce. Życie, które kochasz, jest na wyciągnięcie ręki. W tym miesiącu ciesz się chwilą, bez myślenia o jutrze.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko