Twoje prognozy astralne na Listopad 2024

W dniu 5, z przeniesieniem Marsa do Lwa, możliwości i szanse rosną. Twoje życie organizuje się inaczej i lepiej. Twoje relacje z innymi są jeszcze przyjemniejsze. Spotykasz interesujące osoby, które mogą ci coś przynieść. W zamian jesteś reaktywny i przedsiębiorczy! Kiedy okoliczności tego wymagają, reagujesz z klasą! W razie potrzeby skupiasz reflektory na sobie i swoich pomysłach. To czas, aby skorzystać z prezentujących się okazji i przeżywać je takimi, jakie są, nie szukając więcej. Dzięki temu saturniczne i merkuryalne dysonanse nie będą miały na ciebie negatywnego wpływu. Wręcz przeciwnie, sprawią, że będziesz przezorny we właściwym czasie, z pozostawaniem uśmiechu na twarzy.

Miesięczny Horoskop Listopad 2024 dla Bliźnięta
Idź do

  Miłość

  Do 11 grudnia Wenus w Strzelcu przewiduje zakochania, namiętność, rozstania i pojednania. Następnie, podczas przebywania w Koziorożcu, piękna planet latania radzi aplanować te uczucia i reakcje. W ten sposób spotkanie lub relacja znajdzie swoją prędkość przelotu.

  W związku

  Masz wiatr w żagle. Szczęście uśmiecha się do ciebie. Jeśli twój partner idzie w twoim kierunku, wasze projekty i pomysły będą zmierzać w tę samą stronę. Jeśli jednak nie, zwolnij i skup się na tym, co najważniejsze.

  Singiel

  Poznawanie ludzi nie stanowi dla ciebie żadnego problemu. Natomiast budowanie trwałego związku może być wyzwaniem. Jeśli więc pragniesz rozpocząć romans, poświęć uwagę i więcej czasu na tę nową miłość.

  Kariera / Finanse

  Porywający i dynamiczny, możesz rozbłysnąć! W pracy Twoje efektywne umiejętności interpersonalne są cenione, co z kolei przynosi korzyści Twojemu przełożonemu lub partnerom biznesowym, którzy dzielą się z Tobą tą światłością. Jupiter jest u Ciebie, ale w fazie retrogradacji, nie oferuje oczekiwanych możliwości, ale nic z tych rzeczy, idziesz dalej z wiarą w przyszłość i pewnością siebie. Do 21 dalej Skorpion motywuje Cię do pozostania skoncentrowanym i walecznym, podczas gdy później akceptujesz współpracę z innymi. Merkury, od 2 do 30, wymaga Twojej najszczerszej dyplomacji, działaj! Pluton od 19 ułatwia Twoje dziedziny rozwoju.

  Porady na miesiąc

  Jeśli chcesz, aby pojawiające się możliwości były trwałe, wybierz te, które są poważne i pragmatyczne. To uchroni cię przed rozczarowaniami, które cię cicho przytłaczają.

  Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.