Dzisiaj, Piątek 02 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Byk na Listopad 2024

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 02/10/2020

Twoje prognozy astralne na Listopad 2024

Energie Skorpiona uspokajają się 2. wraz z odejściem Merkurego. Z drugiej strony Słońce podąża swoją ścieżką w tym znaku, aż 22., a Mars osiada w Lwie od 5. do 30. Gdy Uran pojawia się w Byku, wszystko zwalnia. Twój nastrój jest delikatny. Czujesz, że wszystko idzie źle. Jeśli pojawi się zagrożenie, robisz z tego wielką sprawę. W tych okolicznościach możesz podejmować godne pożałowania decyzje. Aby uniknąć znalezienia się w niechcianej sytuacji, nie traktuj wszystkiego dosłownie. Szanuj ludzi, a przede wszystkim spójrz na ich zalety, zamiast skupiać się na drobnych wadach. Pozwól im działać, nawet jeśli masz pewność, że poruszają się po niewłaściwym torze.

Miłość

Jeśli nie wiesz, jak radzić sobie z bliskimi, poczekaj. 12. z Wenus w Koziorożcu zrozumiesz co jest ważne. Twoje uczucia odnajdą to, co najcenniejsze. Zachęcą cię do patrzenia poza pozory, jednocześnie zachęcając cię do skorzystania z siły uwodzenia we właściwym czasie.

Nasza rada dla Ciebie

Twoje reakcje mogą mieć niezamierzone konsekwencje. Jeśli więc coś cię denerwuje, zaczerpnij świeżego powietrza. To cię uspokoi i sprawi, że inaczej spojrzysz na pewne sprawy.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko