Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2024 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2024

Mars opuszcza Raka, aby osiedlić się w Lwie. Odejście to łagodzi największe napięcia. Nie jesteś już pod presją. Jeśli energie spowodowały pewne szkody, możesz czerpać inspirację z Marsa w Lwie. Sugeruje, abyś podejmował niezwykłe i odważne inicjatywy. Uaktywnią one pojednanie. 19. Pluton zostawia twój znak, aby powrócić do Wodnika. 12. dołącza do niego, Wenus wywołując wielkie emocje. Nagle chcesz zmiany. Dogłębnie badasz i analizujesz problem. Dzięki niezachwianemu wsparciu Słońca w Skorpionie nastąpi w twoim życiu nieoczekiwana zmiana. Z drugiej strony, dzięki Saturnowi w Rybach, wszystko będzie przebiegać sprawnie.

Miłość

Twoje uczucia muszą zaspokajać twoje ambicje. Wiesz, czego chcesz, a co nie jest już dla ciebie ważne. W tym okresie autentyczne więzi przetrwają i zyskają poczucie stabilizacji. Z drugiej strony to, co nie jest wartościowe, przeminie.

Nasza rada dla Ciebie

Nie staraj się unikać zmian, które są skomplikowane, ponieważ wykraczają poza to, co oczywiste. Taka postawa będzie bardziej korzystna dla ciebie i twojej przyszłości

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko