Twoje prognozy astralne na Listopad 2024

4 marca Mars opuszcza Raka, by przenieść się do Lwa. Ten odejście przynosi ulgę w najbardziej napiętych sytuacjach. Nie jesteś już pod presją. Jeśli dysonanse spowodowały pewne szkody, to, jeśli chcesz, możesz czerpać inspirację z Marsa w Lwie. Sugeruje on podjęcie nietypowych i pociągających inicjatyw, które z pewnością zainicjują pojednania. 19 marca Pluton opuszcza twoje znak by powrócić do Wodnika. 12 marca, dołączając do niego, Wenus wywołuje przełom. Nagle pragniesz zmian. Zajmujesz się sednem problemu. Przy niezłomnym wsparciu Słońca w Skorpionie, transformacja, która nie została zrealizowana, może zdarzyć się w mgnieniu oka. Natomiast z wsparciem Saturna w Rybach, sprawy potoczą się łagodnie.

Miesięczny Horoskop Listopad 2024 dla Koziorożec
Idź do

  Miłość

  Twoje miłości powinny odpowiadać Twoim aspiracjom. Wiesz, czego chcesz i czego już nie chcesz. W takim zdeterminowanym stanie umysłu autentyczne więzi przetrwają i zyskają na pewności. Natomiast te, które nie są autentyczne, rozpadną się.

  W związku

  Nie jesteś już zasypywany żądaniami i zarzutami. To teraz moment, by wyjaśnić sprawy. Jeśli przypadkiem atmosfera się spowidła, możesz przełamać lody, proponując coś miłego.

  Singiel

  Pluton wrócił, byś mógł spotkać rzadki skarb. Niemniej jednak, mogło dojść do nieporozumień. W tym miesiącu Wenus zadba o ich wyjaśnienie, aby sprawy były jasne i aby relacja wystartowała na dobrej stopie.

  Kariera / Finanse

  Pluton opuszcza was 19, co jest dobrą wiadomością, tymczasem Saturn w Rybach napełnia was pewnością siebie już od 15 - wysoko czoła! Wasza sfera zawodowa zachęca was do zrzucenia przeszłości oraz podjęcia działań zdolnych odmienić sytuację na korzyść, której pragniecie - waszej! Mars w Lwie od 4 staje na straży waszych interesów, działajcie na długo, patrzcie w przyszłość, patrzcie wysoko! Jupiter w waszym sektorze pracy narzuca wam szczere zaangażowanie, bądźcie czujni, nie bierzcie na siebie zbyt wiele, wasza pozycja należy do was. Już od 11, możliwy jest prezent finansowy!

  Porady na miesiąc

  Nie staraj się unikać tych nieuniknionych zmian, ponieważ będą one przekształcające relację lub sytuację i będą bardzo korzystne dla ciebie i twojej przyszłości.

  Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.