Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Lew na Listopad 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2024

Od 5. do 30. Mars w Lwie zachęca do przejęcia kontroli. Widzisz możliwości, które pojawiają się z każdej strony. W tym stanie umysłu podejmujesz działania! Ponieważ masz liczne umiejętności, łatwo jest przewidzieć, że wiele zdziałasz. Niestety, Słońce siedzi w Skorpionie do 20. Energie i wpływy Urana mogą zachęcić cię do zbyt pochopnego działania lub do wykazania się zbyt wysokimi wymaganiami. Można jednak uniknąć tych sytuacji, czerpiąc inspirację z Merkurego w Strzelcu. Ta planeta zachęca cię do okazywania życzliwości w każdych okolicznościach. Sugeruje również, aby zaprzyjaźnić się z ludźmi, którzy cię denerwują. W ten sposób wszystkie problemy natychmiast znikną.

Miłość

Energie Skorpiona sprawiają, że jesteś bezkompromisowy i trochę zaborczy! Na szczęście energie obecne w Strzelcu pomagają ci się nieco uspokoić. Bądź bardziej elastyczny. Nie proś także o zbyt wiele miłości i pasji. Dzięki temu twoje relacje będą mniej skomplikowane.

Nasza rada dla Ciebie

Kiedy czujesz, że coś cię denerwuje, cofnij się o krok i zrelaksuj. W ten sposób ujrzysz życie w lepszym świetle i wszystko będzie dobrze.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko