Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2024 dla Panna

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2024

Odejście Marsa od Raka i Merkurego od Skorpiona pozostawia cię we wpływach Strzelca i Bliźniąt. W tych okolicznościach masz wrażenie, że nikt cię nie rozumie. Twoje słowa są źle interpretowane. W najgorszych dniach nieporozumienia opóźniają postęp twoich projektów. Ludzie nie szanują terminów ani zobowiązań. Sądzisz więc, że nic nie idzie w dobrym kierunku i że to, co ci zaproponowano, nie powiedzie się. Aby wyjść z tego impasu, ciesz się powrotem Plutona w Koziorożcu. Dzięki cennej pomocy Słońca w Skorpionie spojrzysz na życie inaczej. Nabierzesz odwagi do działania i wprowadzania zmian, nawet jeśli oznacza to bycie radykalnym.

Miłość

Wenus w Strzelcu, stwarza nieporozumienia. Jeśli spróbujesz wyjaśnić sytuację, spory będą rosły. Od 12. dzięki Wenus w Koziorożcu wszystko wraca do normy. Twoja szczerość jest doceniana. Ludzie, którzy ci nie pasują, odchodzą, a osoby wartościowe zbliżają się do ciebie.

Nasza rada dla Ciebie

Pozostań w zgodzie ze swoimi wartościami i nie zbłądź! Dzięki temu unikniesz sytuacji, które mogłyby zaprowadzić cię w ślepy zaułek.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko