Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2024 dla Strzelec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2024

Chociaż Wenus jest obecna 11., Merkury towarzyszy ci do 30., a 5. Mars osiada w Lwie. Ich pozytywny wpływ łagodzi energie Jowisza w Bliźniętach i Saturna w Rybach. Sprawia, że czujesz się mniej bezpośredni niż zwykle w towarzystwie innych. Zachęca również do ujawnienia aspektu twojej osobowości, który starannie ukrywasz. W tym okresie przyciągasz interesujące osoby, które mogą dostrzec twoje zalety. Drzwi, które były zamknięte, teraz są otwarte. Niemożliwe staje się możliwe! Jednak, aby osiągnąć swoje cele, strzeż się wpływów Neptuna. Słuchaj otrzymanych rad. Nie idealizuj spotkań ani otrzymanych propozycji. Nie trać czasu na nierealne marzenia. Działaj świadomie.

Miłość

Z Wenus w swoim znaku poświęcasz więcej czasu swoim bliskim. Często starasz się z nimi rozmawiać. Odejście Wenus może stworzyć pustkę. Możesz jednak wypełnić ją Merkurym i Marsem. Te silne planety wspierają relacje i wskazują na właściwe ścieżki.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli chcesz poznać innych ludzi i zmienić wszechświat, działaj. Czyniąc to, szanse i możliwości, na które liczysz, nadejdą w naturalny sposób.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko