Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2024 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2024

Jowisz w Bliźniętach promuje odwagę i zachęca do osiągnięcia sukcesu. Aby zamienić to w konkretny plan, potrzebuje wsparcia. 11. Wenus opuszcza Strzelca. Jednak Merkury pozostaje w tym znaku i towarzyszy ci od 3. do 30. Stwarza szczęśliwe okoliczności, dzięki którym poznajesz ciekawych ludzi. Przyjaźnie szybko się rozwijają. Udaje ci się stworzyć więzi z ogromną łatwością. Problemem są jedynie energie, które emanują z Marsa w Lwie i od Słońca w Skorpionie. Popychają cię do zrobienia zbyt wielu rzeczy i niestety nie zadziała to na twoją korzyść. Aby uniknąć tych niedogodności, bądź w kontakcie z rzeczywistością i słuchaj swoich bliskich.

Miłość

Wenus w Strzelcu daje ci niesamowitą moc uwodzenia w tym okresie. Możesz jednak poczuć lekkie trudności od 12. Merkury cię wspiera, wykorzystując twoje możliwości w inny sposób. Motywuje cię do korzystania z nich, nawet jeśli oznacza to trochę zmianę dotychczas wybranej drogi.

Nasza rada dla Ciebie

Bądź szczery, spontaniczny i hojny wobec innych. Przede wszystkim unikaj przesady i egoizmu. W ten sposób stworzysz fantastyczne więzi z dobrymi ludźmi.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko