Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Panna na Listopad 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2025

Nowe relacje i znajomości są nawiązywane co najmniej do 22. Rzeczywiście, znaczne energie w Skorpionie (Słońce od 1. do 22., Mars do 4., Merkury od 19. i Wenus od 6.) pobudzają Twoje życie zawodowe. Twoje układy ze współpracownikami będą pod kontrolą, podobnie jak dotychczasowe projekty. Jowisz ułatwia każde zadanie lub cel, postaw więc na konkretne działania. Sfera małżeńska lub uczuciowa jest zaniedbana, ponieważ energie Saturna i Neptuna stawiają wysokie wymagania, dotyczące zarówno pracy nad sobą, jak i aktywnego zachowania. Warto dokonać odpowiedniego rozeznania, aby uwierzyć w swoje sny i marzenia. To prawdziwe wyzwanie! Począwszy od 8., niespodziewane i nagłe wydarzenie może sprzyjać Twojemu życiu rodzinnemu, podczas gdy Pluton ujawni swoją moc w Twoim życiu zawodowym. Pod koniec miesiąca zaczynasz zarządzać rodzinną firmą.

Miłość

Od 1. do 6. Twoje emocje rozprzestrzeniają się w błyskawicznym tempie, wywołując zaborczość i odrobinę zazdrości. Zwróć uwagę na to, co się dzieje. Następnie Wenus zbliża się do Skorpiona i przybywa, aby pobudzić Twoje życie towarzyskie. Będziesz robił wszystko, co w Twojej mocy, aby utrzymać dotychczasowy spokój! Przez cały miesiąc Twoje pragnienia będą nad Tobą dominować.

Nasza rada dla Ciebie

Warto zacząć ten miesiąc energicznie, odważ się więc porzucić swoje lęki i obawy. Idź naprzód bez strachu. Wszelkie uprzedzenia są iluzoryczne! 8. Uran przynosi miłą niespodziankę. Zacznij działać.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko