Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Ryby na Listopad 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2025

Dzięki energiom Skorpiona to będzie czas pełen refleksji i poszukiwań! Saturn i Neptun obecne w Twoim znaku zachęcają do odpoczynku, wyciszenia i zastanowienia się nad swoim życiem (szczególnie w ostatniej części miesiąca). To ważne, by odnaleźć w sobie więcej siły i inspiracji. Jowisz w Raku wpływa na Twój znak i rozpieszcza Cię, obiecując wiele ciekawych spotkań i kontaktów (druga część miesiąca). Jeśli masz dzieci czeka Cię w najbliższych dniach wiele satysfakcji i radości. Merkury, najpierw w Strzelcu, a następnie w Skorpionie 19., zaprasza Cię do szczerego dialogu z kolegami z pracy. Ta energia może zachęcić Cię do wznowienia przerwanej nauki lub kontynuowania treningu. Po 23. Słońce dołącza do Marsa w Strzelcu i wymaga od Ciebie profesjonalnego zachowania. Nie odwracaj się od swoich najbliższych, nawet jeśli dotknie Cię z ich strony niesprawiedliwość.

Miłość

Od 1. do 6., Wenus wypełnia Cię namiętnymi uczuciami, warto okazać je najbliższym osobom. Wtedy poczujesz się szczęśliwy i spełniony. Twoje serce zacznie szybciej bić, ale będzie też chciało zachować niezależność! Energie planet od 5. sprawiają, że działasz otwarcie, ale dość nierozważnie. Nie powinieneś składać nikomu żadnych kontrowersyjnych obietnic!

Nasza rada dla Ciebie

Odrobina napięcia będzie nieunikniona w Twojej pracy, ponieważ niektóre osoby prawdopodobnie będą próbowały okazywać Ci brak szacunku. Skorzystaj z silnej energii, która może pomóc Ci pokonać wszelkie komplikacje!

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko