Twoje prognozy astralne na Listopad 2025

Wiele idealizmu koloruje ten miesiąc dzięki licznej obecności wpływów Skorpiona! Saturn i Neptun, jako duet w twoim znaku, ponownie ustawiają twój wewnętrzny komputer (szczególnie trzecia dekada), czujesz więcej siły, ale również więcej inspiracji. Jowisz w Raku, w korzystnym aspekcie do twojego znaku, rozpieszcza cię obietnicami uczuciowymi lub twórczymi (druga dekada), a jeśli masz dzieci, wiele zadowolenia rodzicielskiego jest prawdopodobne. Merkury w retrogradacji kolejno w Strzelcu, a później w Skorpionie od 19-go zachęca cię do uczciwej rozmowy z kolegami z pracy, a potem ta energia może skłonić cię do powrotu do nauki lub szkolenia z sukcesem. Po 23, Słońce dołącza do Marsa w Strzelcu i wymaga twojej profesjonalnej elastyczności, nie sztywuj się, jeśli pojawi się jakieś opory ze strony innych.

Miesięczny Horoskop Listopad 2025 dla Ryby
Idź do

  Miłość

  Wenus, od 1 do 6, wzbudza w tobie namiętne uczucia, które pragną zostać podzielone. Później, będziesz idealistą, zwróconym ku innym miejscom, twoje serce stukać będzie ale będzie pragnęło przestronności! Twoja libido od 5 narzuca ci swój rytm, niepokojący i porywczy, nie powinieneś obiecywać sobie zbyt wiele!

  W związku

  Wasza legendarna wrażliwość powinna pozwolić Wam zachować Waszą więź małżeńską, zwłaszcza gdy pojawią się ewentualne burze po 6. Poruszajcie trudne tematy po 19 i pamiętajcie, że miłość przejawia się w czynach, a nie zawsze w słowach!

  Singiel

  Jowisz pozwala ci na wszystkie wyczyny, wszystkie obietnice! Odważ się wyznać swoje uczucia wybranemu z twojego serca, zwłaszcza od 19. Twoje uczucia żywią ideal, który nosisz w swoim wnętrzu, od 6, wymagania będą twoim podpisem.

  Kariera / Finanse

  Sektor zawodowy zapowiada się trudny pod wpływem kwadratu Słońca w Strzelcu do twojego znaku. Słońce od 23 i Mars od 5 nie ułatwią ci zadania ani relacji z innymi, twoje zawodowe środowisko może być wymagające. Nie panikuj, skorzystaj z zimnej krwi i wdzięczności!

  Porady na miesiąc

  Lekkie napięcie będzie nieuniknione w pracy lub w kontakcie z ludźmi starającymi się sprawować nad tobą władzę. Pozwól się napełnić piękną energią wdzięczności, która potrafi pokonać wszystko!

  Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.