Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Listopad 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2025

Energie planet w Twoim znaku (Słońce do 22., Mars do 4., Merkury od 19. i Wenus od 6.) wzmacniają Twoją charyzmę! Mogą pojawić się nowe wyzwania dostosowane do Twoich potrzeb, zwłaszcza w kwestiach finansowych lub emocjonalnych. Rzeczywiście, Merkury i Mars zwiększają Twoją motywację i chęć walki o interesujące Cię kwestie. Jednocześnie 6. Wenus doda Ci uroku, abyś osiągnął swój cel z taktem i właściwą dyplomacją. Jowisz służy Twojemu rozwojowi duchowemu lub naukowemu, jeśli planujesz nad sobą popracować! Od 8. Twoja umowa o pracę lub Twoje dotychczasowe zlecenia mogą zostać poddane analizie. Uran przybywa, aby zreformować to, co musi się niezwłocznie zmienić (ostatnia część miesiąca). Twoje uczucia będą poważne i szczere, a Pluton narzuci pewne zmiany w Twoim życiu rodzinnym. Od 23. w Twoim życiu finansowym wszystko idzie dobrze!

Miłość

Aż do 6., trzymasz swoje uczucia w tajemnicy, co może doprowadzić Cię do kochania osoby, która nie odwzajemni Twoich uczuć. Czy chcesz uratować tę sytuację? Następnie Wenus przybywa do Twojego znaku i razem z Marsem sprawia, że chcesz żyć pełnią życia. Twoje serce będzie pełne pasji, energii i szaleństwa. Jesteś w tym okresie wyjątkowo pobudzony!

Nasza rada dla Ciebie

Między nowymi wyzwaniami, a problemami dnia codziennego, ten miesiąc zapowiada się na gorący! Nienawidzisz nudy i rutyny ponad wszystko, więc żyj chwilą z radością i z entuzjazmem!

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko