Dzisiaj, Wtorek 22 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Luty 2018

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 22/09/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2018

Ciężko Ci pozostać optymistą, a Twoja chęć zmiany nie jest ani zorganizowana, ani dobrze ukierunkowana. Albo napotykasz trudności z wprowadzeniem tych zmian w życie, albo masz do czynienia z odmową ze strony Twojego otoczenia. Musisz zaakceptować fakt, że przez jakiś czas będziesz żyć w niestabilnej atmosferze. Wykorzystaj ten moment na zastanowienie się nad możliwościami, które są na wyciągnięcie ręki. Czy nie lepiej wyciszyć się w najbliższych dniach ? A w zamian za to dynamicznie działać przez kolejne parę miesięcy. Saturn i Pluton w Koziorożcu wpływają na Ciebie dość negatywnie ; wracasz do wcześniej podjętych decyzji. Twoja wrażliwość staje się chorobowa i zamienia się w obsesję ! Uspokój w sobie te negatywne obrazy. Twoja osobowość rozwija się i zmienia, co sprawia, że siebie nie poznajesz. To są jeszcze oznaki « starej skóry », nowa pojawi się już niedługo. Dzięki czemu będziesz mieć szansę na realizację swojego nowego życiowego projektu.

Miłość

Czasami warto uzbroić się w cierpliwość i pozostawić wszystko biegowi wydarzeń. Jeśli tak postąpisz, Twoje życie uczuciowe będzie zgodne z Twoimi życzeniami. Ciało i dusza w harmonii, możesz w końcu odpocząć w ramionach ukochanej osoby.

Nasza rada dla Ciebie

Nie pozwól, aby negatywne myśli przejęły kontrolę, gdyż mogą one oddalić powrót wspaniałych chwil, które na Ciebie czekają. Otwórz się na nowe znajomości, ale nie zadawaj wciąż pytań, gdyż możesz do siebie zrazić pewne osoby.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko