Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Rak na Luty 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2019

To jest piękny dla Ciebie miesiąc, obdarzający Cię wrażliwością i coraz większą romantycznością. Pierwsze dwa tygodnie mogą jednak być fizycznie wymagające i szybko Cię zmęczyć. Uda Ci się jednak wypocząć w drugiej połowie lutego. Merkury doda wiele uroku do Twojego sposobu wypowiadania się i wymownego milczenia. 18 lutego słońce wejdzie do gwiazdozbioru Ryb i doda Ci jeszcze więcej spokoju, uczuć i subtelnego przeczucia. Od 14 lutego Mars pozostawi gwiazdozbiór Barana, aby wejść do gwiazdozbioru Byka i stworzyć więcej działania w zgodzie z Twoim temperamentem. Twój upór i ciepło będą Twoimi głównymi atutami w działaniach. Będzie to również idealny czas, aby rozważyć zakup nieruchomości: wartości rodzinne i finansowe tworzą jedną piękną całość.

Miłość

Wenus spędzi ten miesiąc w gwiazdozbiorze przeciwnego znaku Koziorożca. Jest to idealna okazja, aby wzmocnić relacje, które się dla Ciebie liczą. Może nawet do większego zaangażowania się, ustatkowania się, ślubu. W zależności od przypadku, może dojść albo to idealnego małżeństwa, albo do zakończenia związku, aby zrobić miejsca nowej miłości...

Nasza rada dla Ciebie

Podczas pierwszej połowy miesiąca możesz żyć trochę pod presją, ciężko Ci zapanować nad swoją energią. Będziesz mieć jednak możliwość z biegiem czasu, aby na nowo połączyć się ze swoim wewnętrznym „ja”. Czeka Cię wiele intensywnych chwil w przyjaźni lub w miłości, ciesz się nimi!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko