Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Luty 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2019

Jowisz w Twoim gwiazdozbiorze oraz Mars i Uran w Baranie dają Ci niesamowite pokłady energii, zwłaszcza w pierwszej połowie miesiąca. Twoje działania się intensyfikują i zwiększają swoją ważność. Twoja chęć działania i wytrwałość nie mają sobie równych, a Wenus, która zostawi Cię 3 lutego dla Koziorożca, zaopiekuje się Twoim zdrowiem i finansami. Druga połowa lutego będzie spokojniejsza i da Ci możliwość zrównoważenia Twojego życia codziennego w komfortowych warunkach i dobrej organizacji. Możesz od czasu do czasu być jednak zdestabilizowany przez Neptun w gwiazdozbiorze Ryb, co zwiększy się jeszcze bardziej wraz z przybyciem Słońca do Ryb. Twoje śmiałe działania mogą utonąć w artystycznym rozmyciu, które może doprowadzić Twoje nerwy na krawędź. Spróbuj uzbroić się w pokłady tolerancji i życzliwości, aby przeciwdziałać temu układowi planet, który wpływa bardziej na intuicję niż na rozsądek. Najbardziej stresującym dniem będzie niewątpliwie nowy księżyc 19 lutego – mieszanina niedbalstwa, detali, emocjonalnego zawirowania...

Miłość

Poza momentami, które wprowadzą mgłę, wątpliwości lub nieuwagę, Twoje życie uczuciowe jest raczej w porządku, nawet jeśli Wenus zostawi Cię 2 lutego, wchodząc do gwiazdozbioru Koziorożca i zabarwiając Twoje relacje poważnością, zaangażowaniem, odpowiedzialnością. Druga połowa miesiąca może być trudniejsza w kwestiach komunikacji.

Nasza rada dla Ciebie

Zastanów się nad wszystkim do 10 lutego, działaj do 14, odpocznij 19, a końcówkę miesiąca przejdź z filozofią, bez podejmowania radykalnych decyzji i bez próbowania wszystkiego na siłę kontrolować. Jowisz wciąż chroni Twoje najważniejsze osiągnięcia, więc nie panikuj pod wpływem niepotrzebnych detali.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko