Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Luty 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2019

Słońce i Merkury są jeszcze w Twoim gwiazdozbiorze na kilka dni, pospiesz się z pokazaniem, na co Cię stać, zanim dojdzie do częściowego i czasowego zaćmienia. Mars wspiera Cię w pierwszej połowie miesiąca, zachęca do innowacji, rozpoczęcia nowych projektów, do niezależności i autonomii w działaniu. Może to się trochę popsuć od 14 lutego: Mars przejdzie do Byka, co spowoduje pewne napięcia. Jest to dość frustrujący klimat, wszelkie ideały wydają Ci się poza zasięgiem, a Ty masz tendencję do zbytniej upartości w działaniu i w relacjach, co szybko wywoła sprzeciw. Zbyt dużo energii popycha Cię do zbyt agresywnego i ekscentrycznego zachowania. Na szczęście Jowisz wspiera Cię i przynosi Ci szczęście, zwłaszcza w przyjaźni, oraz podkreśla wszelkie inicjatywy. Neptun może doprowadzić Twoje finanse do nieco chaotycznego stanu, warto więc przemyśleć i inaczej zorganizować swój budżet.

Miłość

Aż do 14 lutego, z łatwością zarządzasz swoją energią i nie masz żadnych problemów z komunikacją do 10 lutego. Skorzystaj z tej okazji, aby zaprowadzić swoje życie uczuciowe w dobrym kierunku, gdyż później wszystko może stać się bardziej skomplikowane.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli masz ważne decyzje do podjęcia, jeśli chcesz doprowadzić do radykalnej zmiany, zrób to w pierwszej połowie miesiąca. 14 lutego Mars wejdzie w gwiazdozbiór Byka i może stworzyć przeszkody, zwolnić Twoje działania lub zwiększyć panujące napięcie.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko