Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Luty 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2020

Bliźnięta czekają w tym miesiącu niesamowite transformacje i introspekcja! Sfera życia dotycząca pieniędzy, głębokich zmian i zmysłowości otrzyma potężną kosmiczną siłę od Jowisza, Saturna i Plutona. Innymi słowy, czekają cię zmiany, gdyż Uran, mistrz niespodzianek i radykalnych zmian, spacerować będzie po twojej drodze. Merkury, twoja planeta, kieruje twoje myśli ku ideałowi życia, które chcesz osiągnąć, jednocześnie nie zapominając o karierze i przeznaczeniu. Przyjaciele będą liczyć na ciebie trochę bardziej niż zwykle w tym miesiącu. Być może powróci

Miłość

. Miłośc zmienisz się w tym miesiącu, ale twoje podejście do miłości pozostanie takie samo: rozmowa jest dla ciebie najważniejsza; czasami będzie łatwa, a czasami bardziej intuicyjna. Spokojny początek miesiąca, a następnie od 8-go wyraźne ocieplenie twoich uczuć. Twój partner zyska na znaczeniu, a ponieważ to Mars będzie maczał w tym palce, oznacza to, że będzie wszystko lub nic!

Nasza rada dla Ciebie

Bądź otwarty na wiele zmian, które cię czekają, czy to w związku z wydarzeniami, czy silnym uczuciem, które sprawi, że rozważysz wszystkie za i przeciw. Nie spiesz się. Twoje zdolności adaptacyjne poradzą sobie jak zawsze!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko