Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Luty 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2021

Niebo zaprasza cię do filozoficznego, a także duchowego otwarcia umysłu! Aż do 18 Słońce, Merkury i Wenus w Wodniku sprzyjają świeżemu spojrzeniu na inne miejsce, czy to geograficzne, czy wewnętrzne. Jowisz i Saturn również w Wodniku wzmacniają ten sam obszar, czujesz konstruktywne wyzwanie i ewolucję przez pierwszą i drugą dekadę! Można się spodziewać miłego spotkania w grupie dzielącej te same aspiracje, co ty. Twój umysł jest otwarty, komunikatywny i przyjazny. Mars w Byku przez cały miesiąc daje ci ogromną energię, ale niekoniecznie wiesz jak z niej skorzystać. Od 19 energie koncentrują się w obszarze społeczno-zawodowym, czy nastąpi wydarzenie pełne magii?

Miłość

Wenus w Wodniku do 25 dnia w dużej mierze sprzyja twojemu życiu emocjonalnemu. Jesteś zainspirowany, otwarty na dyskusję i pomysły innych. To pomaga w jakości intymnej relacji. Twoje pragnienia są dla drugiej strony małym sekretem, ale to nic poważnego! Mieszasz w przyjaźni i miłości, lubisz tę grę!

Nasza rada dla Ciebie

Ten zimowy miesiąc zapowiada się dobrze dla twojego znaku, na zewnątrz będzie zimno, ale nie w twoim sercu! Po prostu zaakceptuj wyzwania wysyłane przez Urana, zostaną one zrekompensowane przez Jowisza i Saturna, wszechświat oferuje wiele, ale to ty o wszystkim decydujesz

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko