Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Luty 2021 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2021

Globalna energia w twoim obszarze społeczno-zawodowym porusza ważne kwestie, które musisz zrozumieć! Bez pośpiechu, bo może to być źródło niezręcznych momentów! Wenus, twoja planeta, wspiera Słońce i Merkurego, wszystko opiera się na Wodniku, więc działaj z taktem i dyplomacją, wszystko będzie dobrze! Uran zaczyna się budzić, podczas gdy Saturn i Jupiter oferują wsparcie i ewolucję. Potężny dynamizm planet zachęca cię do działania lub reagowania tak, jak chcesz przez cały miesiąc, na tyle, by zaskoczyć twoich bliskich! Twój ideał życia zmienia się, a Pluton otwiera drzwi do nieznanego. Od 19 Słońce w Rybach czuwa nad twoimi przyjaźniami i oświetla twoje projekty, zachęcając cię do powitania w swoim kręgu przyjaznych ludzi, którzy są niekonwencjonalni i oryginalni. Podziękuj Neptunowi!

Miłość

Energie niekoniecznie współgrają z twoją intymną, spokojną i cichą naturą, która może zwiększyć twój stres lub spowodować spadek zainteresowania sprawami emocjonalnymi. Niemniej jednak, Mars przez cały miesiąc w twojej konstelacji, zaprasza cię, abyś spędzał czas bardziej wyjątkowo, zwłaszcza w miłości. Twoje motto to umiarkowanie i pobudzenie!

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc nie jest miesiącem gorącym, ale przynosi wiele obiecujących kwestii na przyszłość. Niech to wszystko się wydarzy, szczególnie w kwestiach zawodowych. Skup się na tym, jak chcesz żyć!

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko