Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Luty 2021 dla Strzelec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2021

Komunikacja w twoim związku jest wspaniała, a podróże są na pierwszym miejscu! Wodnik, Słońce do 18., Merkury i Wenus do 25., a także Jowisz i Saturn stawiają inteligencję na pierwszym miejscu! Jesteś pozytywnie nastawiony, opiekuńczy i entuzjastyczny! Ten miesiąc zapowiada wydarzenia skoordynowane z innymi, dla wspólnego dobra. Mars i Uran w Byku pobudzają twój obszar zawodowy i prywatny, być może odczujesz zmiany w tych dziedzinach? Energia Słońca w Rybach czerpie siłę z nadchodzącego wydarzenia, które byc może wstrząśnie twoim domem lub rodziną, możliwe są pewne nieporozumienia, zakłócenia lub zatargi. Odpuść, jeśli będzie to konieczne!

Miłość

Twoje uczucia prowadzą cię do entuzjazmu, który tak dobrze uosabiasz! Wenus w Wodniku do 25 dnia ułatwia relacje intymne, działasz z lekkością i humorem, twoje życie emocjonalne jest przyjemne. Twoje pobudzenie, będące jednocześnie ważnym elementem codzienności, wzmaga to, co może cię denerwować. Po 19 skup się na życiu miłosnym z mądrością i radością!

Nasza rada dla Ciebie

W tym zimowym miesiącu nie zabraknie ani rozmowy, ani poważnych emocji w twoim związku. Twoja otwarta natura to doceni! Cofnij się o krok, uspokój swoje relacje zawodowe, a wszystko będzie dobrze!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko