Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Luty 2022 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2022

Chociaż ten okres daje prawo wolnej woli, Jowisz i Neptun, Ryby, jesteś małą niedolą. Nadal jesteś w stanie iść swoją wesołą drogę, nie czując zbytnich utrudnień. Uczucia deja vu lub odrobina nostalgii mogą ci przeszkadzać, ale ta fala szybko zanika. Jesteś pełen dziwnych przeczuć lub wspomnień, które splatają się z twoją kartezjańską stroną. Od połowy miesiąca Merkury w Wodniku przypomina o twojej dobrej pamięci, obowiązkach administracyjnych lub innych, o których wolisz zapomnieć. Wreszcie, nowa wiedza lub profesjonalna propozycja są silnymi elementami tego okresu. Oferują ci możliwość dawania z siebie wszystkiego. Twoja zdolność komunikowania się i łapania piłki nie zostanie odrzucona. Jest to miesiąc, w którym się ujawniasz. 10 i 11 są krzepiące.

Miłość

Spotkania w niecodziennych lub zaskakujących okolicznościach otwierają nowe ścieżki. Nawiązujesz relacje z ludźmi, których nie znałeś poprzedniego dnia. To tak, jakbyście się zawsze znali, to ci przeszkadza, ale dobrze się bawicie razem. Możesz nawet zaangażować się w bardzo osobiste zwierzenia. To naprawdę nie jesteś ty.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli czujesz małą energię, zgódź się zapytać i nie myśleć o niczym. Przerost psychiczny, który czasami okazujesz, wykorzystuje twoje nerwy. Znajdź ogród roślin lub szklarnię wypełnioną ptakami i słuchaj.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko