Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Luty 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2022

Konflikty lub problemy prawne, z którymi się spotkałeś, są w trakcie ewolucji. Możesz pozbyć się kogoś lub czegoś, co zatruwa twoje życie raz na zawsze. Następnie podejmujesz wszystkie decyzje, które są konieczne, bez żadnych fal. Wciąż wolisz działać dyskretnie, może nawet zdecydować się pozostać w formie anonimowości. Przygotowujesz przyszłość w milczeniu i łagodnie. Czas rozważyć ruch, zmianę powietrza lub rozpocząć pustą stronę. Aspekty budowlane sprzymierzone z okresem szczęścia, w które już nie wierzysz, potwierdzają twoją chęć wyjścia z tego. Dni 10 i 11, sygnalizują o ostatnim ognisku komplikacji, które przeszedłeś lub walki, które przeprowadziłeś.

Miłość

Przekraczasz bariery społeczne ze zręcznością i znacznie łatwiej niż zwykle. Zasadniczo nie planujesz ponownie zakochiwać się, bez posiadania ubezpieczenia. Wolisz delektować się codziennym życiem: posiłkami z przyjaciółmi, nietypowymi wycieczkami lub po prostu rytmem, który daje energię powrotną. Nowo odkryta niezależność pozwala trzymać się i planować przyszłość. W dniu 24 zmierzysz się z nieoczekiwanym.

Nasza rada dla Ciebie

Twoja umiejętność rozwikłania prawdy od zła wciąż ma znaczenie. Jednak wszędzie widzisz pułapki. Nie popadaj w paranoję; Jowisz wzmacnia poczucie negocjacji. Ułatwia to kontakty i życzliwe spotkania.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko