Twoje prognozy astralne na Luty 2023

Twoje pole działania powiększa się dzięki energiom emanującym z Ryb. Zapewniają ci komfort, który daje to, co najlepsze. Znika rutyna i izolacja z poprzednich tygodni. Przyjemne chwile mogą pojawić się w tym miesiącu. Jednak nadal będziesz musiał poradzić sobie z energiami, które emanują z Wodnika. Sieją nieporozumienia w twoim związku, co może spowodować, że będziesz mieć radykalne poglądy, które mogłyby wprowadzić w błąd co do tego, kim naprawdę jesteś. Zjawisko to nasila się około 5 gdy księżyc w pełni formuje się w Lwie. Jeśli chcesz zachować spokój, nie próbuj ryzykować, przekraczając granicę swojego wszechświata.

Miesięczny Horoskop Luty 2023 dla Skorpion
Idź do

  Miłość

  Obszar miłości jest wzmacniany energiami pochodzącymi od Koziorożca i Ryb. Uważaj jednak na ataki Urana w Byku, który próbuje zepchnąć cię na dalszy plan. Aby uniknąć tych niedogodności, bądź czujny i obserwuj.

  W związku

  Możesz powiedzieć, co myślisz, to nie problem. Nie zapomnij jednak być uprzejmy, jeśli chcesz uniknąć zyskania dodatkowych wrogów.

  Singiel

  Kariera / Finanse

  Porady na miesiąc

  Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.