Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Luty 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2023

Twoje pole działania powiększa się dzięki energiom emanującym z Ryb. Zapewniają ci komfort, który daje to, co najlepsze. Znika rutyna i izolacja z poprzednich tygodni. Przyjemne chwile mogą pojawić się w tym miesiącu. Jednak nadal będziesz musiał poradzić sobie z energiami, które emanują z Wodnika. Sieją nieporozumienia w twoim związku, co może spowodować, że będziesz mieć radykalne poglądy, które mogłyby wprowadzić w błąd co do tego, kim naprawdę jesteś. Zjawisko to nasila się około 5 gdy księżyc w pełni formuje się w Lwie. Jeśli chcesz zachować spokój, nie próbuj ryzykować, przekraczając granicę swojego wszechświata.

Miłość

Obszar miłości jest wzmacniany energiami pochodzącymi od Koziorożca i Ryb. Uważaj jednak na ataki Urana w Byku, który próbuje zepchnąć cię na dalszy plan. Aby uniknąć tych niedogodności, bądź czujny i obserwuj.

Nasza rada dla Ciebie

Możesz powiedzieć, co myślisz, to nie problem. Nie zapomnij jednak być uprzejmy, jeśli chcesz uniknąć zyskania dodatkowych wrogów.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko