Dzisiaj, Środa 30 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Luty 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 30/09/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2024

Stajesz naprzeciw energiom emanującym z Byka i Wodnika. W obliczu niepowodzeń i zagrożeń możesz poczuć, że na nic nie masz wpływu! Zapewniamy, że to nie to. Oczywiście gwiazdy niczego nie ułatwiają, ale masz potencjał, aby sprostać wyzwaniom, które ci stawiają. Chociaż cię nie znają, jeśli się zgodzisz, możesz czerpać inspirację z energii pochodzących od Koziorożca. Dlaczego? Ponieważ ich wytrwałość i upór będą ci bardzo pomocne. W tym miesiącu bądź użyteczny i obiektywny w swoich działaniach zamiast zmierzać we wszystkich kierunkach. Ponadto, jeśli chcesz podjąć ryzyko, zrób to tak, aby było obliczone z dokładnością do milimetra.

Miłość

Twoje uczucia nie są twoim głównym zmartwieniem. Odstawiasz je na bok. Od 17. Wenus w Wodniku wzywa cię do działania. Jeśli jesteś zdystansowany od przyjaciół lub małżonka, nie próbuj mieć ostatniego słowa. Poczekaj, aż ciśnienie nieco spadnie.

Nasza rada dla Ciebie

Kiedy planety krążą w Wodniku, masz tendencję do robienia zbyt wiele i od tego zaczynają się problemy. W tym miesiącu nie próbuj na siłę zdobyć przewagi.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko