Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Luty 2024 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2024

Dzięki korzystnym energiom, które łączą planety w Koziorożcu z Jowiszem i Uranem w Byku, zdobywasz punkty. Zbliżasz się do celu. Realizacja Twoich ambicji jest na dobrej drodze! Możesz mieć wrażenie, że ostatecznie wszystko jest łatwiejsze niż myślisz. Niestety, Mars, Wenus i Merkury nie pozostają w Koziorożcu na czas nieokreślony. Zbliżają sią do Wodnika. W tym miesiącu pojawią się pewne trudności. Bądź spokojny. Nie naciskaj. Saturn w Rybach pomoże ci płynnie je pokonać. Dołącza do niego Słońce 20-go i Mercury 24-go. Te energie zachęcają cię do prowadzenia negocjacji, zapewniając jednocześnie niezbędną witalność, aby odnieść sukces.

Miłość

Wenus w Koziorożcu sprawia, że kierujesz się rozumem. Twoje uczucia są przesiąknięte stabilnością i równowagą, co sprawia, że możesz osiągnąć wszystko. 17. Wenus w Wodniku zakłóca ten proces. Niemniej jednak możesz złagodzić jego efekty. W jaki sposób? Nie reagując na innych z wrogością..

Nasza rada dla Ciebie

Jesteś na ścieżce, która prowadzi cię do pokoju i harmonii. Niestety, w tym miesiącu negatywne emocje próbują zmienić twoją postawę. Trzymaj się z daleka od komplikacji, a problemy znikną.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko