Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Luty 2025 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2025

Ten miesiąc zachęca Cię do skoncentrowania wysiłków na życiu materialnym poprzez pracę lub naukę, które możesz wykorzystać. Słońce, Merkury i Pluton w Wodniku wzmocnią Twoje ambicje. Twoje pragnienie awansu na drabinie społecznej będzie wyraźniejsze. Jowisz ułatwia kontakty w obszarze zawodowym, otwierasz się na wszystkie możliwości. Po 18. czujesz emocje innych lub jakąś formę duchowości, która dotyka Cię coraz bardziej. Wenus od 4. kontroluje życie domowe lub rodzinne. Jeśli kilka napięć nadszarpnęło atmosferę, będzie to już przeszłość! Mars naraża Cię na niezadowolenie współmałżonka lub partnera, słuchaj ich z cierpliwością i życzliwością.

Miłość

:Od 4. Wenus w Baranie motywuje Cię do działania, abyś znalazł szczęście z ukochaną osobą lub zawalczył o osobę, którą kochasz. Potwierdzasz swoje uczucia. Mars może tworzyć napięcia między Wami, nie próbuj mieć za wszelką cenę racji, to niszczące i destrukcyjne dla Twojego związku.

Nasza rada dla Ciebie

Możliwa jest ogromna zmiana Twojego trybu życia, podejmujesz wysiłki, aby podsumować swoje aktywa, nikt nie będzie Ci zarzucał niedokładności. Pamiętaj, aby powiedzieć wszystkim, że ich szanujesz.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko