Twoje prognozy astralne na Luty 2025

Ten miesiąc zaprasza Cię do skupienia wysiłków na życiu materialnym poprzez pracę lub dar, z którego możesz skorzystać. Słońce, Merkury i Pluton w Wodniku wzmacniają Twoją ambicję, Twoje pragnienie awansu społecznego staje się bardziej wyraźne. Jupiter, w dobrym aspekcie względem tych energii i w Twojej dziedzinie zawodowej, ułatwia kontakty, pojawiają się możliwości, otwórz się na wszystkie potencjalne szanse. Po 18 dniu odczuwasz wezwanie do innych osób lub form duchowości, które coraz bardziej Cię poruszają, z autentyczną szczerością. Wenus, już od 4 dnia, łagodzi atmosferę w życiu domowym lub rodzinnych sprawach, jeśli napięcia troszkę ją zaciemniły, to już przeszłość! Mars w opozycji do Twojego znaku naraża Cię na żądania Twojej drugiej połówki lub wspólników, wysłuchaj ich z mądrością i życzliwością.

Miesięczny Horoskop Luty 2025 dla Koziorożec
Idź do

  Miłość

  Od 4 marca, Wenus w Baranie promieniuje pragnienie podboju - albo odnalezienia bliskości z ukochaną osobą, albo zbliżenia się do osoby, którą kochasz. Wyrażasz swoje uczucia. Mars może wywoływać napięcia z drugą osobą, nie szukaj racji, bo to jest bezowocne i destrukcyjne dla Twojego związku emocjonalnego.

  W związku

  Piękne porozumienie zapowiada się dzięki wrażliwej i intuicyjnej komunikacji między wami, zwłaszcza po 14. Wasze uczucia, po 4, nabierają pasji, ale Wasze pragnienia mogą stanąć w opozycji do tych drugiej osoby, nie psujcie wszystkiego z powodu dumy!

  Singiel

  Marzysz o trwałym romansie. Po 4 osoba spotkana u Twoich rodziców lub w sąsiedztwie może spełnić Twoje oczekiwania. Mars daje Ci energię, ale także skłonność do gwałtownego działania, nie przerażaj drugiej osoby, oswoi ją!

  Kariera / Finanse

  Pracowity i poważny w tym zimowym miesiącu, będziesz dążył do sukcesu i zwiększysz swoje dochody, zwłaszcza do 17. Jupiter faworyzuje obszar pracy, między wahaniem i działaniem, nie zwlekaj zbyt długo, chwytaj okazje. Trochę wsparcia ze strony rodziny może pomóc Ci w realizacji projektu.

  Porady na miesiąc

  Piękna ewolucja twojego stylu życia jest możliwa, podejmujesz wysiłki, aby umocnić swoje osiągnięcia, nikt ci za to nie zarzuci. Nie zapomnij powiedzieć swoim bliskim, że ich kochasz.

  Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.