Twoje prognozy astralne na Luty 2025

W pierwszej połowie miesiąca dużo introspekcji charakteryzuje Twoje działania, dojrzewają Twoje pomysły i pragnienie postępu w obszarze, który Cię interesuje. 14, Merkury wchodzi w Twój znak, a następnie Słońce 18, ta dwójka spotyka się ze Saturnem i Neptunem, czujesz motywację, gotowość do działania i swobodną komunikację. Po 18 już zaczynasz sobie pozwalać na marzenia, ale z praktycznym podejściem! Mars w harmonijnym aspekcie do tego zgrupowania wzmacnia Twoją radość z życia, kreatywność, a także relacje z młodymi, jeśli jesteś rodzicem. Mogą wystąpić pewne napięcia w Twoim domu, Jupiter może wyolbrzymić różnice i zamienić je w konflikty, więc pozostań czujny i uspokój sytuację. Wenus od 4 sprzyja Twojej sytuacji finansowej: podwyżka?

Miesięczny Horoskop Luty 2025 dla Ryby
Idź do

  Miłość

  Twoje potrzeby, wyłączność, zechcesz podążać za tym, co sprawia, że twoje serce śpiewa! Wenus w Baranie wspiera twoje inicjatywy, lepiej wiesz, czego chcesz i robisz to, co trzeba, aby to osiągnąć. Zwłaszcza, że Mars w Raku, w harmonijnym aspekcie do twojego znaku, pobudza twoje zachowanie, podnosi twoje charyzmatyczne cechy, wzmacnia twoje pragnienia.

  W związku

  Po 14-tym komunikujesz się lepiej, co sprzyja większej bliskości ze swoją drugą połówką. Wenus rozpali twoje serce już od 4-tego, odważasz się wyrażać uczucia do drugiej osoby, dzięki czemu między wami zaczyna się gorąca atmosfera. Mars wyostrza twoją wrażliwość na bogactwo zmysłowości.

  Singiel

  Twoje pole manewru stanie się bardziej wyraźne od 14, ale cały miesiąc sprzyja delikatnej uwodzicielskiej grze, która odświeży Twoją romantyczną duszę. Wyjdź, zwiedzaj miejsca kulturowe, ktoś tam może na Ciebie czekać!

  Kariera / Finanse

  Od 18-ego, Słońce, Merkury, Saturn i Neptun sprzyjają Twoim interesom, wzmacniając Twój nastrój oraz pewność siebie. To z kolei sprawia, że działasz w odpowiednim czasie, z intuicją i odrobiną oportunizmu, co ułatwi Twój rozwój zawodowy. Premiera od 4-ego?

  Porady na miesiąc

  Piękny miesiąc zapowiada się na stworzenie czegoś nowego lub poprawienie jakiegoś obszaru swojego życia. Kontynuuj działania z poszanowaniem czasu i form, to co wprowadzisz, będzie trwałe.

  Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.