Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Luty 2025 dla Ryby

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2025

Pierwsze dwa tygodnie miesiąca są rozwijające, dojrzewają Twoje pomysły i zwiększa się chęć działania w dziedzinie, która jest Ci bliska. 14. Merkury wślizguje się w Twój znak, a następnie Słońce 18., ten duet dołącza do Saturna i Neptuna, czujesz się zmotywowany, gotowy do działania i swobodnej komunikacji. Po 1. pozwalasz sobie marzyć, ale z rozsądkiem! Mars wzmacnia radość życia, kreatywność, a także relacje z dziećmi, jeśli jesteś rodzicem. W Twoim domu możliwe są pewne napięcia; Jowisz wyolbrzymia nieporozumienia i przekształca je w konflikty, strzeż się i nie panikuj. Wenus czuwa nad Twoim życiem finansowym i od 4. zapewnia wzrost aktywów.

Miłość

:Zaborczy, impulsywny, będziesz chciał podążać za tym, co sprawia, że Twoje serce śpiewa! Wenus w Baranie zachęca do nowych inicjatyw. Sam najlepiej wiesz, czego chcesz i robisz to, co trzeba, aby to osiągnąć. Zwłaszcza, że Mars w Raku dodaje energii Twojemu zachowaniu, wspiera Twoją osobowość, wzmacnia Twoje pragnienia.

Nasza rada dla Ciebie

Nadchodzi dobry miesiąc, aby stworzyć od nowa lub ulepszyć część swojego życia. Kontynuuj działanie z szacunkiem dla innych, ponieważ to, co zbudujesz, będzie trwałe.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko