Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na na Luty 2025 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2025

Niektóre kłopoty domowe lub rodzinne mogą zająć Twój czas w ciągu pierwszych dwóch tygodni, z perspektywą dłuższych komplikacji. Twoja planeta, Mars, pomaga Ci głębiej odczuwać pewne stany oraz działać zgodnie z własnymi emocjami, po 24. jeszcze bardziej. Sfera zawodowa jest chroniona dzięki harmonijnemu wpływowi Wenus w Baranie, który ułatwia kontakty i działania. Jowisz może przynieść dużą ilość pieniędzy z transakcji prawnej lub bankowej. Po 18-tym będziesz mógł zdobyć zaufanie swoich dzieci, jeśli jesteś rodzicem lub bliskich, co może zrekompensować wszelkie zmartwienia na początku miesiąca. Uran zawsze wywołuje zmiany w tej sferze życia prywatnego. Dostosuj się!

Miłość

:Twoje codzienne życie czerpie korzyści z wpływu Wenus, która obdarza Cię swoim zapałem i hojnością tak, aby Twoje życie emocjonalne mogło nabrać pięknych braw! Mars prowadzi Cię do zmysłowości i opanowania wszystkich emocji, które mogą zakłócać bardziej spontaniczne wyrażanie uczuć. Spróbuj dopasować się do rzeczywistości!

Nasza rada dla Ciebie

Nie denerwuj się na początku miesiąca, a jeśli odczuwasz jakieś przykrości, postaraj się przeanalizować je na spokojnie. Miłośc pomoże Ci się zrelaksować tak samo jak hobby.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko