Dzisiaj, Poniedziałek 13 Lipiec 2020
Horoskop

Horoskop dla Rak na Maj 2018

Isabelle Fortes | 01/07/2020 - zmodyfikowano 13/07/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2018

Ostatnie dni miesiąca będą spokojne, jest to czas łagodzenia niektórych spraw oraz przezwyciężania przeszkód. Jeśli zamierzałeś rozpocząć szkolenia, zajęcia wszelkiego typu lub odkryć nowe dziedziny wiedzy, spotkasz niezwykłego nauczyciela lub przewodnika. Nieprzyjemności wywołane przez Pluton będący w znaku Koziorożca powoli odchodzą, a Saturn pozwala Ci na chwilę refleksji w samotności. Dotyczy ona przede wszystkim Ciebie samego, Twojej rodziny oraz Twojej przyszłości. Pole magnetyczne wywołane przez Neptuna zregeneruje Cię, zarówno duchowo, jak i fizycznie. Twoja umiejętność przewidywania znowu przyda się w tym miesiącu. Odkryjesz nową tendencję znacznie szybciej niż inni lub dokonasz zakupu, który okaże się strzałem w dziesiątkę. W skrócie - idealny miesiąc, aby rozpocząć nowe projekty, a zwłaszcza zrobić nowy krok do przodu w życiu miłosnym 27 i 28 maja. Planety obudzą w Tobie ogromne zasoby energii. Odczujesz potrzebę życia w zgodzie ze swoim środowiskiem - ciesz się tym faktem i korzystaj, nie zadawaj sobie zbyt wielu pytań.

Miłość

18 maja Twoja duża wrażliwość i dobre chęci zmierzą się z pewnymi ostrymi uwagami dotyczącymi Twojego sposobu postrzegania życia. Nie zwracaj na nie uwagi, ktoś próbuje wystawić Twoje wartości na próbę. Jeśli zachowasz swój spokój, unikniesz jakichkolwiek dalszych ataków.

Nasza rada dla Ciebie

Pozwól prowadzić się gwiazdom, a spotkasz na swojej drodze wiele rzadkich możliwości. Nie pozwól, aby pewne problemy sparaliżowały Twoje działanie. Pozbądź się ich, a wyrzucisz z siebie ogromny ciężar.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko