Dzisiaj, Poniedziałek 13 Lipiec 2020
Horoskop

Horoskop dla Waga na Maj 2018

Isabelle Fortes | 01/07/2020 - zmodyfikowano 13/07/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2018

W tym miesiącu staniesz się niezwykle sympatyczny dla wszystkich, których spotkasz na swojej drodze. Obdarzysz całe swoje otoczenie pełnym zaufaniem. Masz postawę "peace and love" i jedynie Saturn wysyła Cię od czasu do czasu w kierunku znaków "stop". Używasz swojej wolności i próbujesz odkrywać wszelkie ścieżki. Podczas pierwszych dni miesiąca skontaktujesz się z osobami, które mogą pomóc Ci w polepszeniu Twojego życia zawodowego. W okolicach 17 maja uda Ci się uzyskać możliwość umowy lub rozmowy, które zwiększą Twoje szanse na osiągnięcie określonych celów, będących wcześniej jedynie dalekim marzeniem. Wszystko jest możliwe! 1 maja zdasz sobie sprawę z pewnych drobnych błędów, które często popełniasz, dzięki czemu nie powtórzysz ich już przez dłuższy czas. Układ planet zwiększa Twoją samoświadomość, związaną przede wszystkim z doświadczeniem. Akceptujesz te lekcje i wyciągasz szybkie, acz solidne wnioski. Maj oferuje Ci więc wiele możliwości na rozpoczęcie wielkiego życiowego projektu, będziesz w końcu mógł popatrzeć w przyszłość z jasnością umysłu. Jeżeli nie jesteś pewien niektórych swoich uczucć, jest to dość ważny sygnał. Pamiętaj, aby słuchać samego siebie, a wypłyniesz na spokojne wody.

Miłość

Bycie opiekuńczym wobec ukochanej osoby może tylko polepszyć Wasze relacje. Trygon Mars/Wenus od 17 maja wprowadzi zdrową atmosferę i dużo pozytywnej energii do Waszego związku, nie będziesz mieć żadnych problemów z okazaniem czułości.

Nasza rada dla Ciebie

Jeżeli nie potrafisz odpowiedzieć na pierwsze pytanie, przejdź do następnego. Zobaczysz, że niektóre problemy rozwiążą się same. Jeżeli potrafisz dostosować się do nowych sytuacji, nie napotkasz żadnych kłopotów.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko