Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Byk na Maj 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Maj 2019

Jest to dla Ciebie niezwykle pomyślny miesiąc, drogi Byku! Merkury w Twoim znaku od 5 maja zwiększy Twoje umiejętności komunikacyjne: będziesz pewny siebie, elokwentny i znacznie bardziej rozmowny niż zazwyczaj. Idealna więc okazja, jeśli chcesz wyjaśnić, porozmawiać, podsumować, przestudiować lub przyjemniej podróżować. Wenus przejdzie do Twojego gwiazdozbioru 14 maja i wesprze Twoje relacje miłosne i kwestie finansowe. Szczęście jest po Twojej stronie! Mars w Raku w drugiej połowie miesiąca sprzyja delikatności i miłym gestom, poczujesz się komfortowo w miejscu, w którym jesteś, a reakcje innych będą pełne czułości. Czas więc wykazać się swoimi umiejętnościami uwodzenia, możesz doprowadzić swoją ukochaną osobę lub nową miiłość do raju! Wykorzystaj, jak tylko możesz, pełnię księżyca w skorpionie 18 maja i zorganizuj np. romantyczny wieczór, szaloną noc, oświadczenie w świetle księżyca. Atmosfera pełna namiętności i zmysłowości będzie Ci sprzyjać.

Miłość

Od 14 maja, dzięki Wenus, Twoje życie miłosne jest w raju! Ta planeta obdarzy Cię delikatnością i romantyzmem, będzie ona również korzystna w kwestiach materialnych. Od 15, Mars w Raku jeszcze bardziej zwiększy tę tendencję, ocieplając jeszcze bardziej relacje z innymi. Wykorzystaj ten czas na wzmocnienie więzi w związku lub na rozpoczęcie nowej pięknej przygody.

Nasza rada dla Ciebie

Masz czas i środki, aby osiągnąć swój cel, wystarczy tylko przejść z rozmowy w uścisk, z obietnicy w działanie, z zaufania w projekt. Jest to dla Ciebie, Byku, wspaniały czas, wystarczy tylko chęć działania.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko