Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Waga na Maj 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Maj 2019

Wykorzystaj obecność Marsa w Bliźniętach do 15 maja, aby zakończyć wszystkie bieżące działania. Gdyż jego przejście do Raka może utrudnić ten postęp. Będzie to za to idealny moment na kontrolowanie swojego nastawienia, jeśli pewne sprawy nie pójdą w oczekiwanym kierunku. Unikaj, jeśli to możliwe, całkowitego zdystansowania się do sprawy lub stworzenia atmosfery niezrozumienia. W pierwszej połowie miesiąca Wenus w gwiazdozbiorze Barana stworzy kilka sytuacji, w których zabłyszczysz wśród społeczeństwa lub zauroczysz osobę, którą miałeś na oku. Wykorzystaj dobrze ten układ gwiazd również od 20 maja, kiedy Słońce i Merkury wprowadzą do panującej już atmosfery lekkość, zabawę i młodzieńczość. Zacznie się więc prawdziwe święto dla znaków spod żywiołu Powietrza (do których należysz). Rozpoczniesz czerwiec z ogromnymi pokładami energii, w świetnej formie. Pamiętaj tylko, aby z niczym nie przesadzić, zachować rozsądek w działaniu i w uczuciach. Wszystko w nadmiarze szkodzi!

Miłość

Niebo jest pełne dynamizmu przez cały maj – Wenus w gwiazdozbiorze Barana do 14 maja oraz duet Merkury-Słońce w Bliźniętach do 20... W każdym tygodniu czekają Cię ciekawe chwile, interesujące wymiany i wiele możliwości na skradnięcie komuś serca. Jedynie między 15 a 20 maja warto się uspokoić i skupić na bardziej realistycznych projektach.

Nasza rada dla Ciebie

Maj ma dla Ciebie dwie zupełnie różne połówki. W pierwszej połowie czeka Cię mnóstwo ruchu i różnych spotkań, zaś w drugiej bardziej skupisz się na rodzinie, obowiązkach i wymaganiach. Jeżeli dobrze zrozumiesz wszystkie zmiany sytuacji, będziesz w świetnej formie na rozpoczęcie pięknego miesiąca czerwca, pełnego pewności siebie i zmysłowości.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko