Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Maj 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Maj 2019

Mars w Bliźniakach obdarza Cię kreatywnością i inspiracją. Aż do 15 maja świetnie komunikujesz z innymi, a Twój umysł pełen jest nowych pomysłów, którymi chcesz się podzielić. Twój entuzjazm jest zaraźliwy, a Twoje pomysły przekonują innych. Wykorzystaj więc ten pozytywny czas i przyjemną atmosferę. Jest to idealny moment, aby zaproponować swojemu otoczeniu wszelkie polepszenia dla wspólnego interesu wszystkich. Słońce i Merkury przejdą w połowie miesiąca do Bliźniąt, co orzeźwi sytuację i zachęci Cię do nowych, interesujących doświadczeń. Aby jednak całkowicie wykorzystać taki układ planet, unikaj kłótni od 5 maja, ograniczaj wszelki nadmiar od 14 maja i licz się z pewną bezwładnością od 15 maja. Trochę tolerancji i wszystko będzie dobrze!

Miłość

jest pełna pasji do 14 maja, ale kwestie intelektualne stają się coraz bardziej przyziemne i bardziej irytujące. Okażesz chęć działania z łagodnością i subtelnością do 15 maja. Druga połowa maja może jednak nieść ze sobą ryzyko konfrontacji, konfliktów i zazdrości...

Nasza rada dla Ciebie

Czeka Cię dużo potencjalnie dużo napiętej atmosfery. Ale bieg wydarzeń zależy w dużej mierze od Twojej zdolności przystosowania się do zmian nastrojów, emocji lub zachowania. Aby się nawzajem zrozumieć, każdy musi zrobić krok w kierunku kompromisu, Ty też!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko