Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Maj 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2020

Piękna ewolucja emocjonalna i kreatywność, drogi Koziorożcu! Rzeczywiście, Uran w Byku w pierwszej dekadzie namawia cię do sentymentalnej odbudowy lub stworzenia czegoś na nowo! Chyba, że jesteś rodzicem, to w kwestiach związanych z dzieckiem, dokonasz znaczącej zmiany w swoim życiu. W twojej konstelacji nadal znajdują się Jowisz i Pluton, trwa odbudowa, a twoje życie towarzyskie ulegnie zmianie w trzeciej dekadzie. Saturn, twoja planeta, wspierana przez Marsa, w Wodniku, rozpoczyna restrukturyzację finansową, twoje działania koncentrują się na twoim kredycie, aż do 14-go. Potem nastąpi harmonia z otoczeniem, wybierzesz się w ulubione miejsca, inspirujące podróże. 21-go, Słońce i Merkury w Bliźniętach podkreślą znaczenie twojej pracy i wielu kontaktów, podczas gdy Wenus w Bliźniętach, przez cały miesiąc, ułatwi codzienną rutynę i wygładzi twoje relacje i obowiązki zawodowe.

Miłość

Twoja sprawy uczuciowe ulegną korzystnym zmianom w pierwszej dekadzie. Jeśli jesteś szczęśliwy, utwierdzisz się w tym i subtelna alchemia zostanie odnowiona, a jeśli jeszcze nie jesteś - pojawi się szczęście. Mars w Rybach, od 15-go, rozprasza swoją miękką, ale bojową energię, uczy cię empatii w miłości i przynosi bezwarunkową Miłośc. Czy twoja miłośc jest odwzajemniona? Uważaj na siebie.

Nasza rada dla Ciebie

Twoja planeta Saturn, w Wodniku, powoli przeorganizuje twoje sprawy finansowe. Jako doświadczony menedżer, w zasadzie jesteś spokojny. W tym miesiącu otrzymujesz ożywioną moc Urana w pięknym aspekcie Twojej konstelacji. Wykorzystaj tę energię w pełni!

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko