Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Maj 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2020

Plany, przyjaciele i aktywność społeczno-zawodowa w centrum uwagi, drogi Lwie! Aż do 20-go, Słońce w Byku oświetla Twoją karierę i życie zawodowe. Będąc zaangażowanym w tym temacie, zachowaj ostrożność, ponieważ Uran, także w Byku, informuje o pewnych nieprzewidzianych wydarzeniach, z którymi będziesz musiał się zmierzyć w pierwszej dekadzie. Od 21-go, gdy Słońce pojawi się w Bliźniętach, twoje życie towarzyskie nabiera blasku. Merkury towarzyszy mu od 13-go i ma dla Ciebie żartobliwe dyskusje i zabawy duchowe! Wenus, także w Bliźniętach, trzyma kciuki za kobiecą przyjaźń lub twoje plany! Mars i Saturn, stojąc naprzeciw twojego znaku, nadają twojemu partnerowi lub wspólnikowi szczególnego znaczenie, zwłaszcza w pierwszej dekadzie. Bądź otwarty i cierpliwy, w przeciwnym razie mogą pojawić się konflikty. Jowisz i Pluton reorganizują twoje codzienne życie, w trzeciej dekadzie. Zaakceptuj konieczne zmiany.

Miłość

Będziesz musiał znaleźć równowagę pomiędzy możliwym konfliktem (do 14-go), a związkiem z drugą osobą (od 15-go). Skup się zatem na swoim życiu towarzyskim. Przez cały miesiąc piękna Wenus będzie cię rozpraszać, ale i relaksować. Miłośc w przyjaźni może okazać się wspaniałym wyborem. Bądź taktowny w stosunku do każdego.

Nasza rada dla Ciebie

Saturn w Wodniku, naprzeciw twojego znaku, zapowiada ważne zmiany w twoim małżeństwie lub związku, w pierwszej dekadzie. Poświęć czas i zastanów się co jest ważne w życiu. Wykorzystaj swoją pewność siebie, jest potężna!

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko