Dzisiaj, Sobota 02 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Maj 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2020

Jesteś aktywny, reagujesz żywiołowo, twój temperament przyspiesza, droga Rybo! Gromada planet w Byku: Słońce, Merkury i Uran, w pierwszej dekadzie, wspiera twój umysł i wymianę doświadczeń oraz inicjuje głęboką zmianę w twojej wizji świata. Aż do 14-go, Mars i Saturn mogą zmienić twoją pewność siebie, a po 15-tym może być jeszcze bardziej rozproszona. Świadomie przygotuj się na ogromną zmianę. Neptun, twoja planeta, w trzeciej dekadzie przynosi inspirację i wrażliwość. Od 15-go do 31-go Mars przybywa do twojego Słońca i zwiększa twoją siłę! Twój krąg towarzyski jest stabilny i odnowiony, dzięki wpływom Jowisza i Plutona w Koziorożcu. Od 21-go do 31-go, Słońce, Merkury i Wenus w Bliźniętach kierują światło na twój dom.

Miłość

Podtrzymaj swoją pewność siebie i intensywność uwodzenia aż do 14-go. Twój szczegoólny magnetyzm działa nawet wtedy, gdy ulokowałeś już swoje uczucia. Po 15-tym wszystko się układa, twoja pewność siebie rośnie, podobnie jak uczucia! Gorączka uczuć szczególnie w domu, tam poczujesz się najlepiej, najbardziej zaspokojony i najbardziej kochany.

Nasza rada dla Ciebie

Wielkie zmiany dzieją się bez twojej wiedzy, zainicjowane przez planety wagi ciężkiej. Dbaj o swoje plany. Nie martw się, nie lękaj. Mając romantyczną naturę, wrażliwą na potrzeby, żyjesz w tym miesiącu spokojnie, bez spinania się, ufając wszechświatowi.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko