Dzisiaj, Wtorek 29 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Maj 2021

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 29/09/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2021

Koncentracja na sferze zawodowej i społecznej! Energia znaku Byka sugeruje ci bycie elastycznym i dyplomatycznym, szczególnie w obszarze zawodowym do 20 dnia, w przeciwnym razie może się zdarzyć kilka nieprzewidzianych wydarzeń. Mars w Raku jest czujny, raczej sugeruje myśleć, zanim zaczniesz działać zbyt szybko. Saturn i Jowisz, aż do 14 dnia, w Wodniku, zapewniają ci szczęście, ale wymagające partnerskich lub intymnych kompromisów, okazujesz swoje uczucia z pewną dozą niepewności. Jowisz w Rybach do 15. zwiększa zmysłowość i pragnienie sukcesu finansowego. Od 21-tego energie Bliźniąt w zgodzie z twoją konstelacją otwierają twój umysł na przyjaźnie, jesteś w dobrych rękach. Dzielisz się swoją życzliwością!

Miłość

Twoje sprawy zawodowe nie służą twojemu obszarowi emocjonalnemu. Od 11, Wenus w dysharmonii z Marsem pobudza twoje uczucia, ale zderza się z twoimi pragnieniami, które się wycofują i stąd powstaje przepaść między tym, jak chcesz żyć, a prawdziwą rzeczywistością. Od 21 dnia Słońce w Bliźniętach daje ci uśmiech i odrobinę humoru, wszystko wydaje się lepsze!

Nasza rada dla Ciebie

Energie od początku miesiąca zachęcają do cierpliwości i tolerancji. Szanuj ten proces, twoja królewska natura uosabia pozytywne cechy i działa po 21 pod ogniem Bliźniąt! Jupiter może przynieść ci niespodziankę finansową, bądź czujny!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko