Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Maj 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2021

Skup się na swoim obszarze społecznym, swoich projektach i swojej społeczno-zawodowej relacji! Siła planetarna w Byku w pięknym aspekcie twojej konstelacji silnie wspiera twoje przyjaźnie i wszystkie twoje projekty będące w toku. Zwłaszcza, że Mars przez cały miesiąc w twoim znaku zapewnia wyjątkową witalność, która może towarzyszyć twoim planom na sukces! Twoja wewnętrzna ewolucja kontynuuje swoją pracę dzięki energiom Saturna i Jowisza, co chciałbyś zobaczyć w swoim życiu? Jupiter opuszcza twój znak 14-go dnia i dociera do Ryb, znaku zgodnego z twoim, aby pobudzić cię do nowego ideału życia! Od 21 napływ Bliźniąt, Słońca, Merkurego i Wenus zwiększa odwagę i ambicję w społeczno-zawodowym obszarze!

Miłość

Aż do dwudziestego jesteś pasjonatem, a do tego bardzo zmysłowym obserwatorem. Twoje uczucia są łatwe do wyrażenia, twój związek korzysta z tej fantastycznej atmosfery, ciesz się nią. Po 21, twój umysł skupia się na twoim biznesie i może odciągnąć cię od miłości. Trochę pustki w twoim życiu emocjonalnym zbliża się pod koniec miesiąca, to nic poważnego, po prostu zaczekaj!

Nasza rada dla Ciebie

Pomiędzy miłością a napiętym harmonogramem w pracy będziesz musiał dokonywać dobrych wyborów lub poświęcić jeden obszar życia dla drugiego. Jowisz, w Rybach od 14, ogłasza, że ewoluujesz, postępuj właściwie we wszystkich ważnych dla ciebie sprawach.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko